Hlavní stránka Kontakt Archiv Log in
neděle, 5. května, 2024

Žáci TJ Sokol Bílina sbírali zkušenosti

vložil Bery - 13. října 2011 20:26

V sobotu 08.10.2011 se zúčastnili žáci florbalového oddílu při Tělovýchovné jednotě Sokol Bílina přeboru České obce sokolské v Pardubicích.
Ve skupině změřily bílinští Sokolíci postupně síly z týmy z Brna, Pardubic a Jaroměře. Bylo vidět, že narazili na mnohem zkušenější florbalisty a i když do zápasu dali všechny své síly a někteří i nad tento rámec, tak na své soupeře nestačili. V poslední svém vystoupení na přeboru se bílinští utkali s týmem Benátek nad Jizerou. Dlouho drželi náskok 1:0, postupně jim však ubývali síly a soupeři se po několika nešťastných chybách v obraně podařilo otočit výsledek ve svůj prospěch na skóre 1:3. Tímto výsledkem celý zápas i skončil a TJ Sokol Bílina obsadil 8. místo.

Na tomto turnaji získali bílinské florbalové naděje hlavně spoustu zkušeností a mohli si tak uvědomit, že je čeká ještě spousta práce a odříkání. Na tomto turnaji reprezentovali Sokolíci město Bílina v tomto složení: Patrik Benda, Láďa Beneš, Ondra Bůžek, Karel Grümann, Jirka Klíma, Pavel Lukášek, Patrik Netáhlo, Vojta Pastyřík, Daniel Pícha, Honza Pohl, Míra Sabolčík a v brance vše jistila brankářská dvojice ve složení Karel Čáp, Matěj Rosenkranc. Těmto všem patří poděkování za to, že do všech zápasů vložili veškeré své úsilí a jen jejich nezkušenost rozhodla o tom, že nebyly tak úspěšní, jak asi očekávali !!!

image

Zleva nahoře: trenér Radek Nedbálek, Míra Sabolčík, Vojta Pastyřík, Jirka Klíma, Honza Pohl, Patrik Benda, Daniel Pícha, Láďa Beneš, Pavel Lukášek, Ondra Bůžek, Karel Grümann, Patrik Netáhlo,
Zleva dole: brankáři Matěj Rosenkranc a Karel Čáp

Komentování ukončeno
Krupská florbalová liga
Stránky Krupské ligy

RYCHLO INFO SERVIS

FLORBAL od úterý 25.9.2018

Pište se na tréninky

NEJNOVĚJŠÍ VZKAZY

• Fórum - žáci (6)
    Monika Knotková napsal: Dobrý den,můj 7-tý syn chce hrát fl... [Více]
    Bery napsal: Děkujeme za ukázku naší nemohoucnosti ☺.... [Více]
    Sykyzz napsal: Kompilace zákroků aneb co neprošlo za brankov... [Více]
    Sykyzz napsal: Další část (druhá)... https://yo... [Více]
    Sykyzz napsal: Čus, přikládám odkaz na video z posledn... [Více]

Chceme hrát zase nějakou soutěž?
Ano. Jakoukoliv.

Krupskou ligu.

Ne. Už radši ne.

Jen nějakou domácí Bílinskou ligu. (... až jí Kecoš založí)