Hlavní stránka Kontakt Archiv Log in
neděle, 20. října, 2019


KFL 2011/12

vložil Bery - 24. srpna 2011 13:56

 

Sezóna 2011/12

 

KONEČNÉ POŘADÍ KFL 2011/2012

1.  SPORT KRUPKA  

2.  GREEN POWER 2010

3. LEVNÁ NAFTA 

4. SOKOL BÍLINA

 

Tabulka KFL - základní část 2011/12

P  Tým Z V VSN R PSN P SK B
1.  Sokol Bílina * 30 22 2 2 1 3 160:88 73
2.  Green Power 2010 * 30 21 3 1 2 3 151:64 72
3.  Levná nafta * 30 21 0 1 0 8 122:70 64
4.  Sport Krupka * 30 18 2 1 3 6 141:79 62
5.  Phantoms * 30 18 0 1 3 8 90:70 58
6.  Fénix Krupka * 30 17 1 1 1 10 132:90 55
7.  Jiný Tým * 30 12 3 4 2 9 93:69 48
8.  Black Knights * 30 13 0 1 1 15 113:134 41
9.  FBC Desillusion 07 30 11 2 3 1 13 87:93 41
10.  FBC Pupíci Most 30 11 2 3 0 14 100:106 40
11.  Legendy Ústí 30 12 1 2 0 15 96:114 40
12.  Vipers Most B 30 11 1 2 0 16 91:120 37
13.  FBC Teplice Juniors 30 7 1 1 1 20 64:118 25
14.  FBK Děčín 30 6 1 0 3 20 79:142 23
15.  1.FIBR TEAM Teplice 30 4 1 0 2 23 58:127 16
16.  FBC Young Boys 30 4 0 1 0 25 58:149 13
LEGENDA: Z - zápasy, V - vítězství, VSN - V po nájezdech, R - remíza, PSN - P po nájezdech, P-prohra, SK - skóre, B- body, * jistá účast v play-off


O 3.místo play-off 21.4.12
Sokol Bílina : Levná nafta     3:6 (1:3,1:0,1:3)
branky a asistence : 4.Tölg, 15.Eisner (Czipsczirsch), 25.Zenker K. (Tölg) - 8.Malkus (Valoušek), 9.Bednařík (Raškov), 9.Bednařík (Malkus), 22.Raškov (Bednařík), 27.Matějovic, 30.Malkus
tresty : Czipsczirsch 2 min - Malkus 2 min
stav série 0:1

Sokol Bílina : Levná nafta     4:1 (1:0,1:1,2:0)
branky a asistence : 10.Fišer, 17.Nedbálek, 22.Zenker K., 30.Fišer - 11.Matějovic (Lenko)
tresty : Eisner 2 min - Brát, Eisner, Valoušek, Matějovic všichni 2 min
stav série 1:1

Sokol Bílina : Levná nafta     4:5 (0:3,1:2,3:0)

branky a asistence : 18.Fišer, 24.Fišer, 28.Fišer (Tölg), 28.Zenker K. - 1.Bednařík (Brát), 2.Matějovic (Valoušek), 9.Michal, 11.Malkus (Kočkoš), 13.Valoušek (Matějovic)
tresty : Czipsczirsch 2 min - Valoušek 2 min
konečný stav série 1:2


Semifinále play-off 14.4.12
Sokol Bílina : Sport Krupka     0:4 (0:2,0:1,0:1)
branky a asistence : 1.Svoboda (Huslička), 7.Huslička (Nergl), 15.Nergl (Grosse), 27.Nergl
tresty : -
stav série 0:1

Sokol Bílina : Sport Krupka     3:4 (0:1,1:2,2:1)
branky a asistence : 17.Gebhardt, 19.Zenker K. (Gebhardt), 21.Tölg (Eisner) - 4.Nergl (Grosse), 16.Huslička (Grosse), 25.Nergl (Huslička), 28.Grosse (Huslička)
tresty : Czipsczirsch 5 min - Huslička, Rus, Hammerschmied všichni 2 min
konečný stav série 0:2 


Čtvrtfinále play-off 7.4.12

Sokol Bílina : Black Knights     8:2 (1:1,4:1,3:0)
B+A: 5.Gebhardt (Beránek), 11.Fišer (Beránek), 11.Gebhardt (Fišer), 16.Fišer (Gebhardt), 19.Beránek (Gebhardt), 23.Tölg, 27.Czipsczirsch, 30.Zenker K. (Beránek) – 9.Husák (Krajča A.), 15.Drábek (Cabal M.)
tresty: -
stav série 1:0

Sokol Bílina : Black Knights     6:3 (3:1,2:1,1:1)
B+A: 4.Gebhardt (Fišer), 8.Fišer (Gebhardt), 9.Nedbálek (Eisner), 15.Gebhardt, 20.Folejtar (Nedbálek), 22.Gebhardt (Fišer) – Cabal M. (Vaněk), 14.Husák, 25.Beránková (Cabal M.)
tresty: Beránek (BIL) 2 min
konečný stav série 2:0

 


14.turnaj 17.3.2012
FBC Young Boys : Sokol Bílina     3:7 (0:2,3:2,0:3)
B+A: 11.Zimmert (Zpěvák), 14.Král D., 15.Černošek – 5.Fišer (Beránek), 9.Gebhardt (Fišer), 11.Czipsczirsch (Rais), 13.Fišer, 26.Gebhardt (Tölg), 27.Chaloupka (Gebhardt), 30.Eisner (Fišer)
tresty: -

Fénix Krupka : Sokol Bílina     3:6 (0:2,2:0,1:4)
B+A: 15.Trampota (Mikšovský), 16.Valter, 29.Valter (Láska) – 2.Fišer (Gebhardt), 7.Gebhardt (Fišer), 22.Tölg (Zenker K.), 23.Gebhardt, 30.Fišer (Zenker K.), 30.Gebhardt (Beránek)
tresty: Fišer (BIL) 2 min

 

13.turnaj 25.2.2012
Sokol Bílina : Black Knights 7:6 (2:2,1:3,4:1)
B+A: 5.Gebhardt (Zenker K.), 10.Zenker K. (Fišer), 20.Gebhardt (Zenker K.), 21.Gebhardt (Fišer), 25.Gebhardt (Beránek), 25.Rais (Zenker K.), 27.Zenker K. (Tölg) - 5.Lehečka (Drábek), 7.Krajča A. (Husák), 14.Cabal M. (Krajča A.), 16.Lehečka (Krajča A.), 19.Drábek (Husák), 28.Lehečka (Krajča A.)
tresty: Cabal M. (KNI) 2 min

Sokol Bílina : FBC Desillusion 07 6:1 (1:0,2:0,3:1)
B+A: 6.Rais (Tölg), 12.Gebhardt (Fišer), 19.Gebhardt (Fišer), 25.Fišer (Gebhardt), 28.Tölg (Zenker K.), 28.Beránek (Gebhardt) - 22.Myšík M. (Vaněk)
tresty: Fišer (BIL) 2 min


12.turnaj 4.2.2012
Levná nafta : Sokol Bílina     2:3 (1:1,0:1,1:1) 
B+A: 3.Malkus, 24.Bednařík (Malkus) - 2.Fišer (Beránek), 20.Gebhardt, 29.Chaloupka (Fišer) 
tresty: Zenker K. (BIL) 2 min 

FBC Pupíci Most : Sokol Bílina     3:7 (1:0,0:4,2:3) 
B+A: 6.Lantora (Švec), 23.Švec (Pohl M.), 28.Pohl M. (Lantora) - 13.Gebhardt (Zenker K.), 14. (Fišer), 14.Zenker K. (Fišer), 19.Zenker K. (Fišer), 25.Gebhardt (Fišer), 29.Gebhardt (Fier), 30.Gebhardt (Fišer) 
tresty: -

11.turnaj 21.1.2012

Sokol Bílina : FBK Děčín     9:3 (3:1,3:1,3:1)
B+A: 3.Nedbálek (Gebhardt), 7.Zenker K. (Gebhardt), 10.Tölg (Beránek), 17.Tölg (Rais), 17.Gebhardt (Folejtar), 19.Gebhardt (Nedbálek), 22.Rais (Zenker K.), 23.Nedbálek (Gebhardt), 27.Gebhardt (Fišer) - 8.Škoda (Kocour), 15.Kocour (Drahoňovský), 26.Škoda
tresty: -

Sokol Bílina : Legendy Ústí     4:6 (0:1,1:4,3:1)
B+A: 20.Gebhardt (Fišer), 21.Gebhardt (Fišer), 26.Folejtar, 28.Fišer (Gebhardt) - 10.Petera (Vrána), 12.Vrána (Haase), 15.Petera (Haase), 16.Kinter (Haase), 20.Čihák (Vrána), 30.Haase
tresty: Tölg 4 min - Čihák, Petera oba 2 min

 

10.turnaj 18.12.2011.
Sokol Bílina : Phantoms     4:3 (1:2,1:0,2:1)
B+A: 9.Gebhardt (Folejtar), 11.Gebhardt, 22.Nedbálek (Gebhardt), 24.Gebhardt (Nedbálek) – 1.Soukup (Čecháček), 3.Vacek (Soukup), 23.Vacek (Soukup)
tresty: Nedbálek 2 min – Vágner 2 min

Sokol Bílina : FBC Teplice Juniors     1:2 (1:1,0:0,0:1)
B+A: 6.Folejtar (Skákal) – 1.Saleh (Krasovskyj), 27.Krasovskyj
tresty: Tůma (JUN) 2 min


9.turnaj 26.11.2011

Vipers Most B : Sokol Bílina     3:6 (1:3,1:2,1:1)
B+A: 4.Mrázek (Valach), 14.Mrázek, 27.Mrázek (Polášek P.) - 3.Fišer, 10.Fišer, 11.Fišer (Zenker K.), 13.Gebhardt (Fišer), 19.Fišer (Gebhardt), 30.Gebhardt (Zenker K.)
tresty: -

Green Power 2010 : Sokol Bílina     6:3 (1:0,2:2,3:1)
B+A: 2.Procházka (Piták), 11.Řeháček (Libecajt), 12.Řeháček (Kusek), 22.Řeháček (Libecajt), 24.Kos, 30.Havej - 13.Fišer (Gebhardt), 17.Czipsczirsch (Gebhardt), 21.Czipsczirsch (Fišer)
tresty: -


8.turnaj 19.11.2011

Sokol Bílina : Sport Krupka     6:1 (2:0,1:1,3:0)
B+A: 4.Fišer (Gebhardt), 7.Chaloupka (Rais), 18.Czipsczirsch (Fišer), 23.Folejtar, 25.Gebhardt (Fišer), 29.Fišer - 20.Prášek (Syryčanský)
tresty: Beránek 4 min, Chaloupka 2 min - Abraham 4 min, Draský 2 min

Sokol Bílina : Jiný tým     4:3 po nájezdech (0:1,2:1,1:1,1:0)
B+A: 17.Gebhardt (Folejtar), 20.Gebhardt (Fišer), 25.Rais (Skákal), nájezd Tölg - 7.Myslivec (Hisem Mir.), 16.Majer (Hisem Mir.), 29.Majer (Becher)
tresty: Rais, Fišer oba 2 min - Hisem D. 4 min

7.turnaj 17.11.2011
Fénix Krupka : Sokol Bílina     3:6 (1:2,2:4,0:0)
B+A: 4.Trampota (Pícha), 13.Hanauer (Láska), 18.Pícha (Stejskal P.) - 1.Tölg (Rais), 7.Fišer (Nedbálek), 14.Gebhardt (Fišer), 14.Tölg (Rais), 16.Gebhardt (Nedbálek), 20.Rais (Folejtar)
tresty: Beránek, Fišer (oba BIL) oba 2 min

FBC Young Boys : Sokol Bílina     3:7 (1:1,1:2,1:4)
B+A: 2.Černošek, 18.Černošek (Holub), 28.Zpěvák (Petrů) - 9.Gebhardt (Fišer), 13.Tölg, 19.Fišer (Gebhardt), 22.Rais (Tölg), 25.Tölg (Rais), 28.Tölg, 30.Folejtar (Gebhardt)
tresty: Černošek, Križan, Hajdina (všichni YOU) všichni 2 min


6.turnaj 28.10.2011
Sokol Bílina : FBC Desillusion 07     7:3 (4:0,2:1,1:1)
B+A: 2.Fišer (Gebhardt), 3.Nedbálek (Fišer), 7.Tölg (Rais), 8.Gebhardt (Skákal), 17.Fišer (Gebhardt), 20.Tölg (Skákal), 30.Gebhardt (Fencl) - 16.Marek, 21.Rouček (Walter), 24.Káda (Myšík M.)
tresty : Eisner (BIL) 2 min

Sokol Bílina : Black Knights     10:1 (3:0,3:1,4:0)B+A: 4.Gebhardt (Fišer), 7.Fišer (Gebhardt), 9.Fišer (Gebhardt), 15.Tölg (Rais), 18.Rais (Zenker K.), 20.Rais, 22.Tölg (Zenker K.), 24.Zenker K. (Gebhardt), 28.Zenker K. (Fišer), 30.Zenker K. (Fišer) - 14.Husák (Vaněk)
tresty : Lubina (KNI) 2 min


5.turnaj 8.10.2011
FBC Pupíci Most : Sokol Bílina     3:5 (1:1,0:2,2:2)
B+A: 5.Baxa (Pohl M.), 24.Hrvol (Švec), 29.Lantora (Pohl M.) - 1.Zenker K. (Beránek), 17.Gebhardt, 20.Gebhardt, 21.Zenker K., 26.Gebhardt (Zenker K.)
tresty : Lantora 2 min - Beránek 2 min

Levná nafta : Sokol Bílina     2:4 (0:1,1:1,1:2)
B+A: 10.Malkus (Bednařík), 29.Kočkoš (Bednařík) - 6.Fišer (Gebhardt), 16.Beránek (Gebhardt), 22.Gebhardt (Fišer), 23.Tölg (Bažant)
tresty : Bednařík, Malkus oba 2 min - Fišer 4 min


4.turnaj 2.10.2011
Sokol Bílina : FBK Děčín 5:6 po nájezdech (1:1,2:0,2:4,0:1)
B+A: 8.Zenker K. (Nedbálek), 11.Zenker K., 14.Gebhardt (Fišer), 28.Fišer (Krůpa), 30.Zenker K. (Rais) - 1.Šír (Škoda), 21.Šír, 22.Kocour (Šír), 24.Šíma, 30.Šír (Kocour), nájezd Šír
tresty : Hubka (BIL) 2 min

Sokol Bílina : Legendy Ústí 3:3 (1:1,2:1,0:1)
B+A: 10.Eisner (Tölg), 15.Beránek, 16.Rais (Beránek) - 3.Tipman (Baran), 18.Gottfried (Vrána), 26.Haase
tresty : Tölg 2 min - Doležal 2 min


3.turnaj 24.9.2011
Sokol Bílina : Phantoms 3:3 (1:0,1:0,1:3)
B+A: 10.Fišer (Gebhardt), 18.Tölg (Skákal), 27.Zenker K. (Fišer) - 26.Vokáč (Fiala), 28.Čech (Vacek), 28.Fiala (Soukup)
tresty : Czipsczirsch 2 min - Coufal 2 min

Sokol Bílina : FBC Teplice Juniors 6:3 (2:0,1:1,3:2)
B+A: 8.Eisner (Folejtar), 10.Eisner (Zenker K.), 12.Fišer (Gebhardt), 24.Czipsczirsch (Tölg), 25.Fišer (Gebhardt), 30.Zenker K. (Gebhardt) - 20.Blažek (Secký), 26.Secký (Tůma), 30.Prajzler (Blažek)
tresty : Folejtar (BIL) 2 min


2.turnaj 11.9.2011
Vipers Most B
: Sokol Bílina     4:9 (1:2,1:4,2:3)
B+A: 10.Rubáš J. (Polián), 20.Rubáš J. (Rubáš M.), 29.Skála (Polián), 30.Valach (Šlachta) - 3.Beránek (Tölg), 7.Gebhardt (Tölg), 12.Beránek, 12.Gebhardt (Tölg), 14.Zenker K. (Beránek), 17.Zenker K. (Eisner), 25.Gebhardt (Folejtar), 28.Tölg (Gebhardt), 30.Eisner (Tölg)
tresty : -

Green Power 2010 : Sokol Bílina     3:4 po nájezdech (1:1,1:1,1:1,0:1)

B+A: 9.Štěpánek Pe., 14.Štěpánek Pe., 22.Monzer (Kusek) - 7.Tölg (Zenker K.), 16.Beránek, 24.Tölg (Beránek), nájezd Eisner
tresty : Petrov 2 min - Krůpa 2 min

Sokol Bílina : 1.FIBR TEAM Teplice     3:1 (0:0,3:1,0:0)

B+A: 14.Zenker K. (Eisner), 15.Tölg (Skákal), 18.Zenker K. (Eisner) - 18.Jáně (Weiss P.)
tresty : Vodráško (FIB) 2 min


1.turnaj 3.9.2011
Sokol Bílina : Sport Krupka     4:3 (2:2,2:0,0:1)
B+A: 2.Nedbálek (Gebhardt), 8.Gebhardt, 13.Gebhardt, 18.Nedbálek (Gebhardt) - 4.Huslička (Žaloudek), 7.Huslička (Svoboda), 24.Svoboda
tresty : -

Sokol Bílina : Jiný tým     3:1 (1:0,0:1,2:0)

B+A: 10.Fišer (Gebhardt), 22.Nedbálek (Zenker K.), 28.Beránek (Zenker K.) - 18.Kopenec (Becher)
tresty : Fišer 2 min - Majer, Hisem D. oba 2 min

Sokol Bílina : 1.FIBR TEAM Teplice     8:1 (1:0,3:0,4:1)

B+A: 7.Fišer (Gebhardt), 13.Fišer (Gebhardt), 18.Gebhardt (Tölg), 18.Fišer (Gebhardt), 22.Gebhardt, 24.Beránek (Gebhardt), 28.Nedbálek, 29.Tölg (Gebhardt) - 25.Jáně
tresty : -



Komentování ukončeno
Krupská florbalová liga
Stránky Krupské ligy
http://kfl.sklub.cz

RYCHLO INFO SERVIS


FLORBAL od úterý 25.9.2018

Pište se na tréninky

 

NEJNOVĚJŠÍ VZKAZY

  • Fórum - žáci (6)
    Monika Knotková napsal: Dobrý den,můj 7-tý syn chce hrát fl... [Více]
  • Fórum (12)
    Bery napsal: Děkujeme za ukázku naší nemohoucnosti ☺.... [Více]
  • Fórum (12)
    Sykyzz napsal: Kompilace zákroků aneb co neprošlo za brankov... [Více]
  • Fórum (12)
    Sykyzz napsal: Další část (druhá)... https://yo... [Více]
  • Fórum (12)
    Sykyzz napsal: Čus, přikládám odkaz na video z posledn... [Více]

ANKETA

Chceme hrát zase nějakou soutěž?
Ano. Jakoukoliv.
 
60,0%
Krupskou ligu.
 
20,0%
Ne. Už radši ne.
 
0,0%
Jen nějakou domácí Bílinskou ligu. (... až jí Kecoš založí)
 
20,0%

Počet hlasování: 5
| Zobrazit hlasování |






Hlavní stránka | Kontakt | Archiv | RSS
Bery ©  | Vytvořilo SvaBe Media