Sezóna 2011/12
KONEČNÉ POŘADÍ KFL 2011/2012
1. SPORT KRUPKA
2. GREEN POWER 2010
3. LEVNÁ NAFTA
4. SOKOL BÍLINA
Tabulka KFL - základní část 2011/12
P |
Tým |
Z |
V |
VSN |
R |
PSN |
P |
SK |
B |
1. |
Sokol Bílina * |
30 |
22 |
2 |
2 |
1 |
3 |
160:88 |
73 |
2. |
Green Power 2010 * |
30 |
21 |
3 |
1 |
2 |
3 |
151:64 |
72 |
3. |
Levná nafta * |
30 |
21 |
0 |
1 |
0 |
8 |
122:70 |
64 |
4. |
Sport Krupka * |
30 |
18 |
2 |
1 |
3 |
6 |
141:79 |
62 |
5. |
Phantoms * |
30 |
18 |
0 |
1 |
3 |
8 |
90:70 |
58 |
6. |
Fénix Krupka * |
30 |
17 |
1 |
1 |
1 |
10 |
132:90 |
55 |
7. |
Jiný Tým * |
30 |
12 |
3 |
4 |
2 |
9 |
93:69 |
48 |
8. |
Black Knights * |
30 |
13 |
0 |
1 |
1 |
15 |
113:134 |
41 |
9. |
FBC Desillusion 07 |
30 |
11 |
2 |
3 |
1 |
13 |
87:93 |
41 |
10. |
FBC Pupíci Most |
30 |
11 |
2 |
3 |
0 |
14 |
100:106 |
40 |
11. |
Legendy Ústí |
30 |
12 |
1 |
2 |
0 |
15 |
96:114 |
40 |
12. |
Vipers Most B |
30 |
11 |
1 |
2 |
0 |
16 |
91:120 |
37 |
13. |
FBC Teplice Juniors |
30 |
7 |
1 |
1 |
1 |
20 |
64:118 |
25 |
14. |
FBK Děčín |
30 |
6 |
1 |
0 |
3 |
20 |
79:142 |
23 |
15. |
1.FIBR TEAM Teplice |
30 |
4 |
1 |
0 |
2 |
23 |
58:127 |
16 |
16. |
FBC Young Boys |
30 |
4 |
0 |
1 |
0 |
25 |
58:149 |
13 |
LEGENDA: Z - zápasy, V - vítězství, VSN - V po nájezdech, R - remíza, PSN - P po nájezdech, P-prohra, SK - skóre, B- body, * jistá účast v play-off |
O 3.místo play-off 21.4.12
Sokol Bílina : Levná nafta 3:6 (1:3,1:0,1:3)
branky a asistence : 4.Tölg, 15.Eisner (Czipsczirsch), 25.Zenker K. (Tölg) - 8.Malkus (Valoušek), 9.Bednařík (Raškov), 9.Bednařík (Malkus), 22.Raškov (Bednařík), 27.Matějovic, 30.Malkus
tresty : Czipsczirsch 2 min - Malkus 2 min
stav série 0:1
Sokol Bílina : Levná nafta 4:1 (1:0,1:1,2:0)
branky a asistence : 10.Fišer, 17.Nedbálek, 22.Zenker K., 30.Fišer - 11.Matějovic (Lenko)
tresty : Eisner 2 min - Brát, Eisner, Valoušek, Matějovic všichni 2 min
stav série 1:1
Sokol Bílina : Levná nafta 4:5 (0:3,1:2,3:0)
branky a asistence : 18.Fišer, 24.Fišer, 28.Fišer (Tölg), 28.Zenker K. - 1.Bednařík (Brát), 2.Matějovic (Valoušek), 9.Michal, 11.Malkus (Kočkoš), 13.Valoušek (Matějovic)
tresty : Czipsczirsch 2 min - Valoušek 2 min
konečný stav série 1:2
Semifinále play-off 14.4.12
Sokol Bílina : Sport Krupka 0:4 (0:2,0:1,0:1)
branky a asistence : 1.Svoboda (Huslička), 7.Huslička (Nergl), 15.Nergl (Grosse), 27.Nergl
tresty : -
stav série 0:1
Sokol Bílina : Sport Krupka 3:4 (0:1,1:2,2:1)
branky a asistence : 17.Gebhardt, 19.Zenker K. (Gebhardt), 21.Tölg (Eisner) - 4.Nergl (Grosse), 16.Huslička (Grosse), 25.Nergl (Huslička), 28.Grosse (Huslička)
tresty : Czipsczirsch 5 min - Huslička, Rus, Hammerschmied všichni 2 min
konečný stav série 0:2
Čtvrtfinále play-off 7.4.12
Sokol Bílina : Black Knights 8:2 (1:1,4:1,3:0)
B+A: 5.Gebhardt (Beránek), 11.Fišer (Beránek), 11.Gebhardt (Fišer), 16.Fišer (Gebhardt), 19.Beránek (Gebhardt), 23.Tölg, 27.Czipsczirsch, 30.Zenker K. (Beránek) – 9.Husák (Krajča A.), 15.Drábek (Cabal M.)
tresty: -
stav série 1:0
Sokol Bílina : Black Knights 6:3 (3:1,2:1,1:1)
B+A: 4.Gebhardt (Fišer), 8.Fišer (Gebhardt), 9.Nedbálek (Eisner), 15.Gebhardt, 20.Folejtar (Nedbálek), 22.Gebhardt (Fišer) – Cabal M. (Vaněk), 14.Husák, 25.Beránková (Cabal M.)
tresty: Beránek (BIL) 2 min
konečný stav série 2:0
14.turnaj 17.3.2012
FBC Young Boys : Sokol Bílina 3:7 (0:2,3:2,0:3)
B+A: 11.Zimmert (Zpěvák), 14.Král D., 15.Černošek – 5.Fišer (Beránek), 9.Gebhardt (Fišer), 11.Czipsczirsch (Rais), 13.Fišer, 26.Gebhardt (Tölg), 27.Chaloupka (Gebhardt), 30.Eisner (Fišer)
tresty: -
Fénix Krupka : Sokol Bílina 3:6 (0:2,2:0,1:4)
B+A: 15.Trampota (Mikšovský), 16.Valter, 29.Valter (Láska) – 2.Fišer (Gebhardt), 7.Gebhardt (Fišer), 22.Tölg (Zenker K.), 23.Gebhardt, 30.Fišer (Zenker K.), 30.Gebhardt (Beránek)
tresty: Fišer (BIL) 2 min
13.turnaj 25.2.2012
Sokol Bílina : Black Knights 7:6 (2:2,1:3,4:1)
B+A: 5.Gebhardt (Zenker K.), 10.Zenker K. (Fišer), 20.Gebhardt (Zenker K.), 21.Gebhardt (Fišer), 25.Gebhardt (Beránek), 25.Rais (Zenker K.), 27.Zenker K. (Tölg) - 5.Lehečka (Drábek), 7.Krajča A. (Husák), 14.Cabal M. (Krajča A.), 16.Lehečka (Krajča A.), 19.Drábek (Husák), 28.Lehečka (Krajča A.)
tresty: Cabal M. (KNI) 2 min
Sokol Bílina : FBC Desillusion 07 6:1 (1:0,2:0,3:1)
B+A: 6.Rais (Tölg), 12.Gebhardt (Fišer), 19.Gebhardt (Fišer), 25.Fišer (Gebhardt), 28.Tölg (Zenker K.), 28.Beránek (Gebhardt) - 22.Myšík M. (Vaněk)
tresty: Fišer (BIL) 2 min
12.turnaj 4.2.2012
Levná nafta : Sokol Bílina 2:3 (1:1,0:1,1:1)
B+A: 3.Malkus, 24.Bednařík (Malkus) - 2.Fišer (Beránek), 20.Gebhardt, 29.Chaloupka (Fišer)
tresty: Zenker K. (BIL) 2 min
FBC Pupíci Most : Sokol Bílina 3:7 (1:0,0:4,2:3)
B+A: 6.Lantora (Švec), 23.Švec (Pohl M.), 28.Pohl M. (Lantora) - 13.Gebhardt (Zenker K.), 14. (Fišer), 14.Zenker K. (Fišer), 19.Zenker K. (Fišer), 25.Gebhardt (Fišer), 29.Gebhardt (Fier), 30.Gebhardt (Fišer)
tresty: -
11.turnaj 21.1.2012
Sokol Bílina : FBK Děčín 9:3 (3:1,3:1,3:1)
B+A: 3.Nedbálek (Gebhardt), 7.Zenker K. (Gebhardt), 10.Tölg (Beránek), 17.Tölg (Rais), 17.Gebhardt (Folejtar), 19.Gebhardt (Nedbálek), 22.Rais (Zenker K.), 23.Nedbálek (Gebhardt), 27.Gebhardt (Fišer) - 8.Škoda (Kocour), 15.Kocour (Drahoňovský), 26.Škoda
tresty: -
Sokol Bílina : Legendy Ústí 4:6 (0:1,1:4,3:1)
B+A: 20.Gebhardt (Fišer), 21.Gebhardt (Fišer), 26.Folejtar, 28.Fišer (Gebhardt) - 10.Petera (Vrána), 12.Vrána (Haase), 15.Petera (Haase), 16.Kinter (Haase), 20.Čihák (Vrána), 30.Haase
tresty: Tölg 4 min - Čihák, Petera oba 2 min
10.turnaj 18.12.2011.
Sokol Bílina : Phantoms 4:3 (1:2,1:0,2:1)
B+A: 9.Gebhardt (Folejtar), 11.Gebhardt, 22.Nedbálek (Gebhardt), 24.Gebhardt (Nedbálek) – 1.Soukup (Čecháček), 3.Vacek (Soukup), 23.Vacek (Soukup)
tresty: Nedbálek 2 min – Vágner 2 min
Sokol Bílina : FBC Teplice Juniors 1:2 (1:1,0:0,0:1)
B+A: 6.Folejtar (Skákal) – 1.Saleh (Krasovskyj), 27.Krasovskyj
tresty: Tůma (JUN) 2 min
9.turnaj 26.11.2011
Vipers Most B : Sokol Bílina 3:6 (1:3,1:2,1:1)
B+A: 4.Mrázek (Valach), 14.Mrázek, 27.Mrázek (Polášek P.) - 3.Fišer, 10.Fišer, 11.Fišer (Zenker K.), 13.Gebhardt (Fišer), 19.Fišer (Gebhardt), 30.Gebhardt (Zenker K.)
tresty: -
Green Power 2010 : Sokol Bílina 6:3 (1:0,2:2,3:1)
B+A: 2.Procházka (Piták), 11.Řeháček (Libecajt), 12.Řeháček (Kusek), 22.Řeháček (Libecajt), 24.Kos, 30.Havej - 13.Fišer (Gebhardt), 17.Czipsczirsch (Gebhardt), 21.Czipsczirsch (Fišer)
tresty: -
8.turnaj 19.11.2011
Sokol Bílina : Sport Krupka 6:1 (2:0,1:1,3:0)
B+A: 4.Fišer (Gebhardt), 7.Chaloupka (Rais), 18.Czipsczirsch (Fišer), 23.Folejtar, 25.Gebhardt (Fišer), 29.Fišer - 20.Prášek (Syryčanský)
tresty: Beránek 4 min, Chaloupka 2 min - Abraham 4 min, Draský 2 min
Sokol Bílina : Jiný tým 4:3 po nájezdech (0:1,2:1,1:1,1:0)
B+A: 17.Gebhardt (Folejtar), 20.Gebhardt (Fišer), 25.Rais (Skákal), nájezd Tölg - 7.Myslivec (Hisem Mir.), 16.Majer (Hisem Mir.), 29.Majer (Becher)
tresty: Rais, Fišer oba 2 min - Hisem D. 4 min
7.turnaj 17.11.2011
Fénix Krupka : Sokol Bílina 3:6 (1:2,2:4,0:0)
B+A: 4.Trampota (Pícha), 13.Hanauer (Láska), 18.Pícha (Stejskal P.) - 1.Tölg (Rais), 7.Fišer (Nedbálek), 14.Gebhardt (Fišer), 14.Tölg (Rais), 16.Gebhardt (Nedbálek), 20.Rais (Folejtar)
tresty: Beránek, Fišer (oba BIL) oba 2 min
FBC Young Boys : Sokol Bílina 3:7 (1:1,1:2,1:4)
B+A: 2.Černošek, 18.Černošek (Holub), 28.Zpěvák (Petrů) - 9.Gebhardt (Fišer), 13.Tölg, 19.Fišer (Gebhardt), 22.Rais (Tölg), 25.Tölg (Rais), 28.Tölg, 30.Folejtar (Gebhardt)
tresty: Černošek, Križan, Hajdina (všichni YOU) všichni 2 min
6.turnaj 28.10.2011
Sokol Bílina : FBC Desillusion 07 7:3 (4:0,2:1,1:1)
B+A: 2.Fišer (Gebhardt), 3.Nedbálek (Fišer), 7.Tölg (Rais), 8.Gebhardt (Skákal), 17.Fišer (Gebhardt), 20.Tölg (Skákal), 30.Gebhardt (Fencl) - 16.Marek, 21.Rouček (Walter), 24.Káda (Myšík M.)
tresty : Eisner (BIL) 2 min
Sokol Bílina : Black Knights 10:1 (3:0,3:1,4:0)B+A: 4.Gebhardt (Fišer), 7.Fišer (Gebhardt), 9.Fišer (Gebhardt), 15.Tölg (Rais), 18.Rais (Zenker K.), 20.Rais, 22.Tölg (Zenker K.), 24.Zenker K. (Gebhardt), 28.Zenker K. (Fišer), 30.Zenker K. (Fišer) - 14.Husák (Vaněk)
tresty : Lubina (KNI) 2 min
5.turnaj 8.10.2011
FBC Pupíci Most : Sokol Bílina 3:5 (1:1,0:2,2:2)
B+A: 5.Baxa (Pohl M.), 24.Hrvol (Švec), 29.Lantora (Pohl M.) - 1.Zenker K. (Beránek), 17.Gebhardt, 20.Gebhardt, 21.Zenker K., 26.Gebhardt (Zenker K.)
tresty : Lantora 2 min - Beránek 2 min
Levná nafta : Sokol Bílina 2:4 (0:1,1:1,1:2)
B+A: 10.Malkus (Bednařík), 29.Kočkoš (Bednařík) - 6.Fišer (Gebhardt), 16.Beránek (Gebhardt), 22.Gebhardt (Fišer), 23.Tölg (Bažant)
tresty : Bednařík, Malkus oba 2 min - Fišer 4 min
4.turnaj 2.10.2011
Sokol Bílina : FBK Děčín 5:6 po nájezdech (1:1,2:0,2:4,0:1)
B+A: 8.Zenker K. (Nedbálek), 11.Zenker K., 14.Gebhardt (Fišer), 28.Fišer (Krůpa), 30.Zenker K. (Rais) - 1.Šír (Škoda), 21.Šír, 22.Kocour (Šír), 24.Šíma, 30.Šír (Kocour), nájezd Šír
tresty : Hubka (BIL) 2 min
Sokol Bílina : Legendy Ústí 3:3 (1:1,2:1,0:1)
B+A: 10.Eisner (Tölg), 15.Beránek, 16.Rais (Beránek) - 3.Tipman (Baran), 18.Gottfried (Vrána), 26.Haase
tresty : Tölg 2 min - Doležal 2 min
3.turnaj 24.9.2011
Sokol Bílina : Phantoms 3:3 (1:0,1:0,1:3)
B+A: 10.Fišer (Gebhardt), 18.Tölg (Skákal), 27.Zenker K. (Fišer) - 26.Vokáč (Fiala), 28.Čech (Vacek), 28.Fiala (Soukup)
tresty : Czipsczirsch 2 min - Coufal 2 min
Sokol Bílina : FBC Teplice Juniors 6:3 (2:0,1:1,3:2)
B+A: 8.Eisner (Folejtar), 10.Eisner (Zenker K.), 12.Fišer (Gebhardt), 24.Czipsczirsch (Tölg), 25.Fišer (Gebhardt), 30.Zenker K. (Gebhardt) - 20.Blažek (Secký), 26.Secký (Tůma), 30.Prajzler (Blažek)
tresty : Folejtar (BIL) 2 min
2.turnaj 11.9.2011
Vipers Most B : Sokol Bílina 4:9 (1:2,1:4,2:3)
B+A: 10.Rubáš J. (Polián), 20.Rubáš J. (Rubáš M.), 29.Skála (Polián), 30.Valach (Šlachta) - 3.Beránek (Tölg), 7.Gebhardt (Tölg), 12.Beránek, 12.Gebhardt (Tölg), 14.Zenker K. (Beránek), 17.Zenker K. (Eisner), 25.Gebhardt (Folejtar), 28.Tölg (Gebhardt), 30.Eisner (Tölg)
tresty : -
Green Power 2010 : Sokol Bílina 3:4 po nájezdech (1:1,1:1,1:1,0:1)
B+A: 9.Štěpánek Pe., 14.Štěpánek Pe., 22.Monzer (Kusek) - 7.Tölg (Zenker K.), 16.Beránek, 24.Tölg (Beránek), nájezd Eisner
tresty : Petrov 2 min - Krůpa 2 min
Sokol Bílina : 1.FIBR TEAM Teplice 3:1 (0:0,3:1,0:0)
B+A: 14.Zenker K. (Eisner), 15.Tölg (Skákal), 18.Zenker K. (Eisner) - 18.Jáně (Weiss P.)
tresty : Vodráško (FIB) 2 min
1.turnaj 3.9.2011
Sokol Bílina : Sport Krupka 4:3 (2:2,2:0,0:1)
B+A: 2.Nedbálek (Gebhardt), 8.Gebhardt, 13.Gebhardt, 18.Nedbálek (Gebhardt) - 4.Huslička (Žaloudek), 7.Huslička (Svoboda), 24.Svoboda
tresty : -
Sokol Bílina : Jiný tým 3:1 (1:0,0:1,2:0)
B+A: 10.Fišer (Gebhardt), 22.Nedbálek (Zenker K.), 28.Beránek (Zenker K.) - 18.Kopenec (Becher)
tresty : Fišer 2 min - Majer, Hisem D. oba 2 min
Sokol Bílina : 1.FIBR TEAM Teplice 8:1 (1:0,3:0,4:1)
B+A: 7.Fišer (Gebhardt), 13.Fišer (Gebhardt), 18.Gebhardt (Tölg), 18.Fišer (Gebhardt), 22.Gebhardt, 24.Beránek (Gebhardt), 28.Nedbálek, 29.Tölg (Gebhardt) - 25.Jáně
tresty : -