Hlavní stránka Kontakt Archiv Log in
neděle, 20. října, 2019


KFL 2008/09

vložil Bery - 11. května 2009 15:36

Sezóna 2008/09

 

KONEČNÉ POŘADÍ KFL 2008/2009

1. BAD BOYS
2. SPORT KRUPKA
3. TJ HCL
4. SOKOL BÍLINA

 

Tabulka KFL - základní část 2008/09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P

Tým

Z

V

VSN

R

PSN

P

SK

B

1.

Sport Krupka

28

22

1

0

1

4

170:99

69

2.

Sokol Bílina

28

18

3

2

0

5

156:89

62

3.

Bad Boys

28

19

2

0

0

7

165:98

61

4.

Phantoms

28

17

1

2

1

7

118:73

56

5.

TJ HCL

28

14

0

2

2

10

110:92

46

6.

FBC Desillusion 07

28

12

0

1

3

12

105:97

40

7.

FBK Děčín

28

10

1

1

2

14

95:107

35

8.

Fénix Krupka

28

6

1

4

1

16

109:147

25

9.

Slovan Chabařovice

28

6

1

2

1

18

89:155

23

10.

FBC Lajdáci

28

2

1

2

0

23

77:185

10

11.

Snoeks Automotive CZ*

10

0

0

0

0

10

10:62

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Pozn. : Tým SNOEKS AUTOMOTIVE odstoupil ze souteže

LEGENDA: Z - zápasy, V - vítezství, VSN - V po nájezdech, R - remíza, PSN - P po nájezdech, P-prohra, SK - skóre, B- body

 

Krupská florbalová liga - bodování v základní části

POŘ

JMÉNO

TÝM

Z

G

A

BODY

TM

4

Gebhart

Bílina

25

47

22

69

2

8

Beránek

Bílina

28

22

20

42

0

15

Eisner

Bílina

25

20

14

34

4

18

Zenker K.

Bílina

26

15

16

31

0

25

Drégr

Bílina

20

16

8

24

4

28

Nedbálek

Bílina

17

11

12

23

2

56

Habětínek

Bílina

13

8

5

14

0

70

Czipsczirsch

Bílina

12

6

4

10

6

74

Edelmann

Bílina

17

1

8

9

6

88

Hubka

Bílina

9

2

4

6

0

97
Chaloupka
Bílina
21
4
0
4
2

105

Kotěšovský

Bílina

2

3

0

3

0

131

Votava

Bílina

18

0

0

0

0

153

Skákal

Bílina

10

0

0

0

0

 

Krupská florbalová liga - bodování play-off

POŘ

JMÉNO

TÝM

Z

G

A

BODY

TM

8

Beránek

Bílina

7

4

5

9

0

 

Utkání o 3.místo play-off 9.5.09
SOKOL BÍLINA : TJ HCL     1:3 (0:1,1:1,0:1)
branky a asistence : 14.Drégr - 1.Klemeš (Fišer), 18.Lafek (Klemeš), 26.Klemeš (Fišer)
tresty : -
stav série 0:1
SOKOL BÍLINA : TJ HCL     2:4 (0:0,2:1,0:3)
branky a asistence : 15.Beránek (Eisner), 19.Zenker K. (Eisner) - 12.Štepánek Pa. (Klemeš), 26.Fišer (Klemeš), 29.Lafek, 30.Fišer
tresty : -
konecný stav série 0:2

 

Semifinále play-off 2.5.09
SOKOL BÍLINA : BAD BOYS     5:4 (2:1,1:2,2:1)
branky a asistence : 8.Eisner (Beránek), 9.Gebhart, 14.Gebhart (Drégr), 22.Gebhart (Edelmann), 30.Czipsczirsch (Eisner) - 5.Vondrácek P., 18.Voženílek (Jiránek), 19.Voženílek, 27.Jiránek (Vondrácek P.)
tresty : Edelmann (BÍL) 2 min
stav série 1:0
SOKOL BÍLINA : BAD BOYS     3:4 (1:1,1:2,1:1)
branky a asistence : 4.Eisner (Beránek), 19.Gebhart (Nedbálek), 29.Czipsczirsch (Gebhart) - 4.Voženílek, 14.Vondrácek P. (Voženílek), 18.Vondrácek P. (Baborák), 27.Mojžíš
tresty : -
stav série 1:1
SOKOL BÍLINA : BAD BOYS     2:4 (2:2,0:1,0:1)
branky a asistence : 8.Eisner (Beránek), 10.Gebhart (Nedbálek) - 3.Vondrácek P., 9.Vondrácek P. (Jiránek), 13.Voženílek (Vondrácek P.), 25.Voženílek
tresty : -
konecný stav série 1:2

 

Čtvrtfinále play-off 26.4.09
SOKOL BÍLINA : FBK DĚČÍN     2:1 (1:0,0:0,1:1)
branky a asistence : 4.Nedbálek (Edelmann), 22.Beránek (Zenker K.) - 30.Podracký
tresty : -
stav série 1:0
SOKOL BÍLINA : FBK DĚČÍN     6:3 (2:0,2:1,2:2)
branky a asistence : 1.Beránek, 7.Zenker K. (Beránek), 14.Zenker K. (Beránek), 17.Nedbálek (Skákal), 29.Beránek (Chaloupka), 30.Beránek (Eisner) - 19.Podracký (Duda), 26.Štarman M. (Podracký), 29.Krížek (Kocour)
tresty : -
konecný stav série 2:0

 

11.turnaj 15.3.09
BAD BOYS : SOKOL BÍLINA     9:8 (5:2,2:3,2:3)
branky a asistence : 2.Voženílek, 3.Baborák (Voženílek), 5.Voženílek (Baborák), 7.Voženílek M., 8.Baborák (Voženílek), 15.Voženílek M., 16.Voženílek (Baborák), 21.Voženílek M. (Mahnel), 22.Voženílek M. (Voženílek) - 6.Gebhart (Czipsczirsch), 10.Chaloupka (Beránek), 12.Gebhart (Edelmann), 13.Beránek, 20.Chaloupka, 25.Czipsczirsch, 29.Gebhart (Beránek), 30.Drégr (Gebhart)
tresty : Czipsczirsch, Eisner (oba BÍL) oba 2 min
SOKOL BÍLINA : FÉNIX KRUPKA     4:4 (2:2,2:0,0:2)
branky a asistence : 4.Gebhart, 5.Eisner (Beránek), 16.Drégr (Gebhart), 19.Gebhart (Habetínek) - 7.Vyskocil (Láska), 9.Ružicka D., 27.Ružicka D., 29.Vyskocil (Láska)
tresty : Gebhart (BÍL) 2 min

 

10.turnaj 15.2.09
PHANTOMS : SOKOL BÍLINA     0:6 (0:3,0:1,0:2)
branky a asistence : 6.Nedbálek (Gebhart), 9.Drégr (Gebhart), 10.Nedbálek (Gebhart), 16.Eisner (Beránek), 24.Zenker K., 26.Gebhart (Drégr)
tresty : - 
SPORT KRUPKA : SOKOL BÍLINA     2:5 (1:4,1:0,0:1)
branky a asistence : 9.Ludvík (Syryčanský), 13.Schnaubelt - 4.Zenker K., 6.Zenker K. (Nedbálek), 6.Drégr (Gebhart), 10.Gebhart (Nedbálek), 30.Gebhart
tresty : Drégr, Edelmann (oba BÍL) oba 2 min 
SOKOL BÍLINA : SLOVAN CHABAŘOVICE     7:2 (0:2,4:0,3:0)
branky a asistence : 14.Drégr (Nedbálek), 15.Beránek (Zenker K.), 18.Nedbálek, 19.Eisner (Beránek), 24.Drégr (Gebhart), 27.Beránek (Zenker K.), 29.Gebhart - 5.Cáp, 10.Cáp
tresty : - 

 

9.turnaj 25.1.09
SOKOL BÍLINA : FBC DESILLUSION 07     5:4 (2:1,2:2,1:1)
branky a asistence : 5.Gebhart (Beránek), 9.Hubka (Gebhart), 12.Kotěšovský, 15.Kotěšovský (Gebhart), 29.Gebhart (Hubka) - 6.Šaber (Surgoš), 17.Matyáš, 19.Kokeš (Myšík M.), 21.Sádlo (Matyáš)
tresty : - 
FBK DĚČÍN : SOKOL BÍLINA     2:3 (1:1,1:1,0:1)
branky a asistence : 2.Škoda (Krížek), 19.Duda (Podracký) - 10.Eisner (Gebhart), 12.Kotěšovský (Gebhart), 21.Beránek
tresty : - 

 

8.turnaj 10.1.09
FBC LAJDÁCI : SOKOL BÍLINA     3:7 (0:3,2:2,1:2)
branky a asistence : 12.Špulák K. (Kočiš), 20.Kočiš (Draský), 24.Kočiš - 4.Habetínek (Nedbálek), 5.Gebhart (Beránek), 10.Gebhart (Eisner), 11.Habětínek, 19.Beránek (Nedbálek), 22.Gebhart (Hubka), 23.Nedbálek (Zenker K.)
tresty : Špulák K. (LAJ) 2 min
BAD BOYS : SOKOL BÍLINA     8:6 (2:0,5:1,1:5)
branky a asistence : 2.Baborák (Voženílek), 7.Voženílek (Baborák), 12.Voženílek (Vondrácek P.), 13.Baborák (Vondrácek P.), 13.Nemecek (Vondráček P.), 16.Vondrácek P., 19.Voženílek (Němeček), 30.Nemecek (Vondráček P.) - 16.Gebhart (Eisner), 22.Hubka (Habětínek), 23.Eisner (Beránek), 24.Gebhart (Eisner), 27.Eisner (Zenker K.), 30.Zenker K. (Gebhart)
tresty : -
SOKOL BÍLINA : TJ HCL     2:4 (1:2,0:0,1:2)
branky a asistence : 3.Eisner (Zenker K.), 29.Zenker K. (Beránek) - 5.Pohl, 6.Pohl (Lang), 26.Lafek, 29.Fišer
tresty : -

 

7.turnaj 21.12.08
SOKOL BÍLINA : FÉNIX KRUPKA     8:3 (0:0,4:3,4:0)
branky a asistence : 11.Gebhart (Drégr), 15.Beránek (Zenker K.), 16.Gebhart (Hubka), 19.Gebhart (Hubka), 27.Chaloupka (Beránek), 28.Zenker K., 29.Drégr, 30.Beránek (Eisner) - 18.Růžička D. (Láska), 20.Láska (Stejskal M.), 20.Růžička D.
tresty : Chaloupka (BIL) 2 min
PHANTOMS : SOKOL BÍLINA     4:4 (0:1,1:1,3:2)
branky a asistence : 14.Coufal (Cechácek), 21.Soukup, 23.Nový, 28.Cechácek (Soukup) - 7.Zenker K. (Edelmann), 17.Zenker K. (Edelmann), 22.Gebhart, 25.Zenker K. (Gebhart)
tresty : Vokác (PHA) 2 min

 

6.turnaj 7.12.08
SPORT KRUPKA : SOKOL BÍLINA     7:2 (1:1,3:1,3:0)
branky a asistence : 9.Prášek (Jirava), 11.Syryčanský (Ludvík), 13.Syryčanský (Ludvík), 18.Prášek (Fousek), 23.Schnaubelt (Ružicka), 26.Jirava (Ludvík), 27.Syryčanský (Pícha) - 8.Habětínek (Drégr), 11.Habětínek (Nedbálek)
tresty : -
SOKOL BÍLINA : SLOVAN CHABAŘOVICE     9:1 (3:1,5:0,1:0)
branky a asistence : 2.Eisner (Gebhart), 4.Gebhart (Eisner), 9.Gebhart, 12.Eisner (Gebhart), 13.Nedbálek (Habětínek), 14.Habětínek (Nedbálek), 15.Eisner (Gebhart), 16.Gebhart (Beránek), 23.Gebhart (Eisner) - 5.Kopriva (Chlad)
tresty : Eisner (BÍL) 2 min

 

5.turnaj 22.11.08
FBK DěčÍN : SOKOL BÍLINA     0:4 (0:1,0:1,0:2)
branky a asistence : 7.Gebhart, 18.Drégr (Nedbálek), 24.Gebhart, 29.Beránek (Zenker K.)
tresty : Štefaniák (Děč) 2 min
FBC LAJDÁCI : SOKOL BÍLINA     0:6 (0:4,0:1,0:1)
branky a asistence : 2.Drégr (Eisner), 6.Eisner (Beránek), 8.Drégr (Edelmann), 9.Drégr (Edelmann), 19.Gebhart (Edelmann), 21.Beránek (Zenker K.)
tresty : -
SOKOL BÍLINA : FBC DESILLUSION 07     6:2 (2:2,1:0,3:0)
branky a asistence : 6.Gebhart (Edelmann), 7.Nedbálek (Beránek), 20.Gebhart (Zenker K.), 22.Eisner (Gebhart), 26.Eisner, 27.Gebhart - 2.Kokeš, 9.Surgoš (Mojžíš)
tresty : -

 

4.turnaj 9.11.08
SOKOL BÍLINA : FÉNIX KRUPKA     6:3 (3:1,1:2,2:0)
branky a asistence : 2.Habětínek, 3.Drégr (Habětínek), 6.Beránek (Czipsczirsch), 16.Czipsczirsch, 29.Gebhart (Habětínek), 29.Gebhart (Habětínek) - 6.Vyskočil (Láska), 12.Stejskal M. (Láska), 17.Mikšovský (Láska) 
tresty : Chaloupka, Edelmann oba 2 min - Bím 4 min
SOKOL BÍLINA : TJ HCL     5:4 (3:0,2:2,0:2)
branky a asistence : 2.Habětínek (Gebhart), 3.Gebhart (Drégr), 4.Zenker K. (Beránek), 13.Zenker K. (Czipsczirsch), 19.Drégr (Edelmann) - 11.Klemeš (Fišer), 20.Klemeš (Fišer), 29.Fišer (Klemeš), 30.Fišer (Štěpánek P.)
tresty : -
BAD BOYS : SOKOL BÍLINA     4:3 (0:0,1:1,3:2)
branky a asistence : 16.Voženílek (Mojžíš), 24.Mojžíš (Baborák), 26.Voženílek, 30.Vondráček P. (Jiránek) - 10.vlastní, 22.Edelmann (Zenker K.), 25.Gebhart (Beránek)
tresty : Czipsczirsch, Drégr (oba BIL) oba 2 min

 

3.turnaj 4.10.08
SOKOL BÍLINA : SLOVAN CHABAŘOVICE     9:3 (3:1,3:1,3:1)
branky a asistence : 5.Zenker K. (Beránek), 9.Beránek (Eisner), 10.Gebhart, 12.Gebhart, 18.Beránek (Zenker K.), 20.Gebhart, 28.Drégr (Eisner), 29.Habětínek (Drégr), 30.Gebhart - 4.Nechuta, 12.Skiba (Nechuta), 21.Skiba
tresty : Edelmann 2 min - Nechuta 2 min
PHANTOMS : SOKOL BÍLINA     2:3 po nájezdech (0:1,1:1,1:0,0:1)
branky a asistence : 18.Nový (čech), 26.Vacek (Secký) - 6.Gebhart (Edelmann), 14.Eisner (Beránek), nájezd Gebhart
tresty :-

 

2.turnaj 28.9.08
FBK DĚČÍN : SOKOL BÍLINA     3:6 (1:3,1:1,1:2)
branky a asistence : 10.Kocour (Hadač), 15.Štefaniák (Beneš), 25.Křížek (Duda) - 4.Nedbálek, 4.Czipsczirsch, 7.Nedbálek, 12.Eisner (Czipsczirsch), 21.Drégr, 26.Nedbálek
tresty : -
SOKOL BÍLINA : SNOEKS AUTOMOTIVE CZ     9:0 (3:0,4:0,2:0)
branky a asistence : 3.Czipsczirsch (Drégr), 5.Beránek (Eisner), 8.Nedbálek (Beránek), 11.Czipsczirsch (Nedbálek), 13.Eisner (Beránek), 15.Beránek (Drégr), 19.Chaloupka, 29.Beránek (Eisner), 30.Drégr
tresty : -
SPORT KRUPKA : SOKOL BÍLINA      5:6 (3:2,2:2,0:2)
branky a asistence : 5.Pícha (Schnaubelt), 5.Jirava, 8.Nedbal (Jirava), 13.Nedbal (Pícha), 19.Nedbal - 8.Eisner, 9.Beránek (Eisner), 15.Czipsczirsch (Nedbálek), 17.Zenker K. (Eisner), 28.Beránek (Zenker K.), 29.Eisner (Beránek)
tresty : Pícha (SPO) 2 min

 

1.turnaj 14.9.08
SOKOL BÍLINA : TJ HCL   5:4 po nájezdech  (2:0,0:3,2:1,1:0)
branky a asistence : 3.Nedbálek (Gebhart), 6.Gebhart (Zenker K.), 24.Zenker K. (Gebhart), 30.Beránek, nájezd Beránek - 14.Fišer, 15.Svatoš (Lang), 16.Fišer, 29.Fišer
tresty : Czipsczirsch 2 min - Svatoš, Wagner oba 2 min
SOKOL BÍLINA : FBC DESILLUSION 07   5:4 po nájezdech (0:1,4:0,0:3)
branky a asistence : 14.Beránek (Nedbálek), 15.Beránek, 19.Beránek, 20.Gebhart (Eisner), nájezd Gebhart - 7.Kubíček (Sádlo), 21.Kubíček, 23.Myšík D. (Kokeš), 30.Kubíček
tresty : Nedbálek (BIL) 2 min
FBC LAJDÁCI : SOKOL BÍLINA   2:7 (0:4,1:2,1:1)
branky a asistence : 12.Madzura P., 25.Abraham (Kociš) - 1.Eisner (Gebhart), 4.Gebhart, 7.Gebhart (Zenker K.), 10.Zenker K. (Nedbálek), 16.Gebhart (Zenker K.), 20.Gebhart (Zenker K.), 30.Eisner (Gebhart)
tresty : -
 


Komentování ukončeno
Krupská florbalová liga
Stránky Krupské ligy
http://kfl.sklub.cz

RYCHLO INFO SERVIS


FLORBAL od úterý 25.9.2018

Pište se na tréninky

 

NEJNOVĚJŠÍ VZKAZY

  • Fórum - žáci (6)
    Monika Knotková napsal: Dobrý den,můj 7-tý syn chce hrát fl... [Více]
  • Fórum (12)
    Bery napsal: Děkujeme za ukázku naší nemohoucnosti ☺.... [Více]
  • Fórum (12)
    Sykyzz napsal: Kompilace zákroků aneb co neprošlo za brankov... [Více]
  • Fórum (12)
    Sykyzz napsal: Další část (druhá)... https://yo... [Více]
  • Fórum (12)
    Sykyzz napsal: Čus, přikládám odkaz na video z posledn... [Více]

ANKETA

Chceme hrát zase nějakou soutěž?
Ano. Jakoukoliv.
 
60,0%
Krupskou ligu.
 
20,0%
Ne. Už radši ne.
 
0,0%
Jen nějakou domácí Bílinskou ligu. (... až jí Kecoš založí)
 
20,0%

Počet hlasování: 5
| Zobrazit hlasování |






Hlavní stránka | Kontakt | Archiv | RSS
Bery ©  | Vytvořilo SvaBe Media