Hlavní stránka Kontakt Archiv Log in
neděle, 20. října, 2019


KFL 2009/10

vložil Bery - 30. dubna 2010 13:11

Sezóna 2009/10

 

KONEČNÉ POŘADÍ KFL 2009/2010

1. TJ HCL
2. PHANTOMS
3. SOKOL BÍLINA
4. SPORT KRUPKA

  

Tabulka KFL - po základní části 2009/10

                   
P Tým Z V VSN R PSN P SK B
1.

Sport Krupka

26 21 1 1 0 3 162:63 66
2. Sokol Bílina 26 20 0 1 1 4 123:62 62
3. Phantoms 26 19 0 2 0 5 126:55 59
4. TJ HCL 26 18 2 0 1 5 113:68 59
5. Fénix Krupka 26 14 2 2 0 8 108:72 48
6. FBC Pupíci Most 26 11 0 1 2 12 115:103 36
7. FBC Desillusion 07 26 11 1 1 0 13 85:95 36
8. Alkoholics UL 26 9 2 0 1 14 84:105 32
9. Slovan Chabařovice 26 9 0 2 1 14 78:124 30
10. FBC Rošťáci 26 6 2 3 2 13 87:105 27
11. FBK Děčín 26 6 1 2 2 15 85:110 24
12. Legendy Ústí 26 7 1 1 0 17 59:130 24
13. Kozlíci 26 2 0 0 2 22 64:144 8
14. Bad Boys - vyloučení za 3 kont. 26 9 0 0 0 17 78:131 27
                   
LEGENDA: Z - zápasy, V - vítězství, VSN - V po nájezdech, R - remíza, PSN - P po nájezdech, P-prohra, SK - skóre, B- body

Krupská florbalová liga - bodování play-off

POŘ

JMÉNO

TÝM

Z

G

A

BODY

TM

7

Zenker K.

Bílina

8

5

3

8

6

 

Krupská florbalová liga - bodování základní část

POŘ

JMÉNO

TÝM

Z

G

A

BODY

TM

21

Eisner

Bílina

20

17

9

26

0

24

Rais

Bílina

14

10

15

25

0

35

Zenker K.

Bílina

22

15

6

21

4

36

Beránek

Bílina

22

13

8

21

0

44

Nedbálek

Bílina

14

10

8

18

0

45

Czipsczirsch

Bílina

12

11

7

18

2

92

Habětínek

Bílina

8

7

2

9

0

102

Jelínek

Bílina

12

3

5

8

0

103

Vasko

Bílina

9

2

6

8

0

112

Drégr

Bílina

9

2

5

7

0

113

Chaloupka

Bílina

16

3

4

7

0

163

Polák

Bílina

6

1

1

2

0

164

Hubka

Bílina

5

1

1

2

0

165

Skákal

Bílina

17

0

2

2

0

212

Votava

Bílina

7

0

0

0

0

 

Utkání o 3.místo play-off 24.4.10
SPORT KRUPKA : SOKOL BÍLINA     1:2 po prodloužení (0:1,0:0,1:0,0:1)
branky a asistence : 26.Nový (Syryčanský) - 2.Beránek (Jelínek), 34:58 Eisner (Drégr)
tresty : Votava, Zenker K. (oba BÍL) oba  2 min
stav série 0:1
SPORT KRUPKA : SOKOL BÍLINA     3:6 (0:1,0:2,3:3)
branky a asistence : 23.Syryčanský (Hammerschmied), 27.Nový (Syryčanský), 30.Syryčanský (Nový) - 5.Zenker K. (Czipsczirsch), 17.Zenker K. (Eisner), 19.Beránek (Zenker K.), 24.Czipsczirsch (Eisner), 28.Drégr (Zenker K.), 29.Beránek
tresty : Zenker K. 4 min, Czipsczirsch 2 min (oba BÍL)
konečný stav série 0:2

 

Semifinále 17.4.10
SOKOL BÍLINA : PHANTOMS     4:3 po nájezdech (1:1,2:1,0:1,1:0)
branky a asistence : 5.vlastní, 13.Habětínek, 14.Eisner (Vasko), nájezd Zenker K. - 9.Fiala (Vacek), 18.Vokáč (Vágner), 23.Soukup
tresty : Vokáč (PHA) 2 min
stav série 1:0
SOKOL BÍLINA : PHANTOMS     0:2 (0:0,0:2,0:0)
branky a asistence : 13.Soukup (Fiala), 16.Soukup (Státník)
tresty : tým BÍL 4 min, Habětínek 14 min, Czipsczirsch 2 min (oba BÍL)
stav série 1:1
SOKOL BÍLINA : PHANTOMS     2:4 (1:1,1:0,0:3)
branky a asistence : 1.Rais (Nedbálek), 20.Drégr (Vasko) - 3.Vágner (Čecháček), 22.Soukup (Fiala), 23.Čecháček (Vacek), 30.Soukup (Fiala)
tresty : Eisner, Rais, tým BÍL 2 min - Čecháček, tým PHA 2 min
konečný stav série 1:2

 

Čtvrtfinále play-off 11.4.10
SOKOL BÍLINA : FBC DESILLUSION 07     4:3 (2:1,1:1,1:1)
branky a asistence : 4.Rais, 7.Nedbálek (Zenker K.), 15.Zenker K. (Fencl), 22.Beránek - 5.Myšík D. (Hanauer), 13.Sádlo (Surgoš), 30.Kokeš (Myšík M.)
tresty : -
stav série 1:0
SOKOL BÍLINA : FBC DESILLUSION 07     1:2 (1:1,0:1,0:0)
branky a asistence : 9.Eisner (Rais) - 4.Kokeš (Myšík M.), 12.Maule (Surgoš)
tresty : -
stav série 1:1
SOKOL BÍLINA : FBC DESILLUSION 07     4:3 po prodloužení (2:0,0:1,1:2,1:0)
branky a asistence : 3.Rais, 7.Rais (Nedbálek), 29.Zenker K. (Vasko), 31.Eisner (Vasko) - 20.Surgoš (Myšík Vl.), 22.Sádlo (Myšík M.), 23.Maule (Kokeš)
tresty : Nedbálek (BÍL) 2 min
konečný stav série 2:1

 

13.turnaj 27.2.10
SOKOL BÍLINA : FÉNIX KRUPKA     3:2 (1:0,2:0,0:2)
branky a asistence : 2.Czipsczirsch, 15.Czipsczirsch (Nedbálek), 19.Nedbálek (Vasko) - 21.Růžička D. (Stejskal M.), 22.Kočiš (Stejskal P.)
tresty : -
FBK DĚČÍN : SOKOL BÍLINA     2:7 (1:3,1:1,0:3)
branky a asistence : 9.Košek (Duda), 11.Rydlo - 1.Beránek (Eisner), 7.Czipsczirsch (Vasko), 10.Nedbálek (Czipsczirsch), 14.Czipsczirsch, 24.Eisner (Skákal), 28.Eisner (Beránek), 30.Nedbálek (Beránek)
tresty : -

 

12.turnaj 20.2.10
SOKOL BÍLINA : FBC PUPÍCI MOST     3:5 (1:3,0:2,2:0)
branky a asistence : 2.Chaloupka, 27.Czipsczirsch (Nedbálek), 28.Beránek (Rais) - 1.Piták (Baxa), 5.Hrvol (Jelínek), 8.Jelínek (Baxa), 15.Hrvol (Jelínek), 18.Mayer (Jelínek)
tresty : Chaloupka, Hubka oba  2 min - Hrvol 10 min
TJ HCL : SOKOL BÍLINA     1:10 (0:3,0:4,1:3)
branky a asistence : 30.Štěpánek Pe. (Fišer) - 2.Beránek (Rais), 6.Rais, 8.Nedbálek (Vasko), 12.Vasko (Nedbálek), 14.Rais (Chaloupka), 17.Zenker K., 19.Rais (Hubka), 21.Beránek (Rais), 29.Hubka (Vasko), 30.Zenker K. (Rais)
tresty : Rubáš 10 min - Zenker K. 4 mi

 

11.turnaj 7.2.10
BAD BOYS : SOKOL BÍLINA    0:5 kontumačně
branky a asistence :
tresty : -
SOKOL BÍLINA : FBC ROŠŤÁCI     3:2 (1:0,1:0,1:2)
branky a asistence : 4.Nedbálek (Beránek), 18.Eisner (Nedbálek), 25.Eisner (Nedbálek) - 27.Tölg (Miškolci J.), 29.Miškolci R. (Kuba)
tresty : -

 

10.turnaj 30.1.10
PHANTOMS : SOKOL BÍLINA     3:4 (0:1,2:0,1:3)
branky a asistence : 19.Čecháček (Vacek), 20.Vacek, 23.Čecháček - 1.Zenker K. (Beránek), 21.Beránek (Eisner), 22.Nebdálek (Rais), 28.Beránek
tresty : -
SOKOL BÍLINA : KOZLÍCI     5:4 (0:3,1:1,4:0)
branky a asistence : 19.Zenker K., 24.Zenker K. (Jelínek), 27.Zenker K. (Jelínek), 28.Chaloupka (Zenker K.), 29.Nedbálek (Rais) - 3.Steininger (Hisem Mir.), 6.Steininger (Hisem Mir.), 10.Steininger, 12.Hisem D. (Hisem Mich.)
tresty : Rais ČK2, Chaloupka 2 min - Hisem Mich. 4 min, Hisem D., Hisem Mir. oba 2 min

 

9.turnaj 17.1.10
ALKOHOLICS UL : SOKOL BÍLINA     1:2 (0:0,0:0,1:2)
branky a asistence : 22.Hampejs P. (Klobása) - 27.Jelínek (Beránek), 30.Beránek (Czipsczirsch)
tresty : -
SOKOL BÍLINA : SPORT KRUPKA     4:3 (1:1,3:1,0:1)
branky a asistence : 9.Beránek (Jelínek), 11.Eisner (Beránek), 13.Zenker K. (Chaloupka), 20.Rais (Zenker K.) - 10.Syryčanský (Prášek), 17.Hammershmied (Syryčanský), 21.Syryčanský (Hammerschmied)
tresty : -

 

8.turnaj 3.1.10
SLOVAN CHABAŘOVICE : SOKOL BÍLINA     1:2 (0:1,0:0,1:1)
branky a asistence : 21.Skiba (Voneš) - 1.Eisner (Czipsczirsch), 25.Czipsczirsch (Eisner)
tresty : Chaloupka, Czipsczirsch (oba BÍL) oba 2 min
SOKOL BÍLINA : LEGENDY ÚSTÍ     7:1 (4:1,1:0,2:0)
branky a asistence : 3.Czipsczirsch (Rais), 6.Czipsczirsch (Zenker K.), 9.Eisner (Rais), 10.Eisner (Rais), 16.Eisner (Chaloupka), 24.Rais (Skákal), 28.Chaloupka - Buben D. (Čihák)
tresty : -

 

7.turnaj 13.12.09
FBK DĚČÍN : SOKOL BÍLINA     1:8 (0:2,0:4,1:2)
branky a asistence : 30.Košek (Beneš) - 6.Gebhardt (Rais), 9.Gebhardt (Rais), 13.Zenker K. (Nedbálek), 14.Czipsczirsch (Nedbálek), 16.Czipsczirsch (Zenker K.), 20.Gebhardt, 24.Nedbálek (Czipsczirsch), 28.Jelínek (Gebhardt)
tresty : -
SOKOL BÍLINA : FBC DESILLUSION 07     8:1 (2:0,5:0,1:1)
branky a asistence : 8.Zenker K. (Nedbálek), 10.Rais (Gebhardt), 13.Zenker K. (Czipsczirsch), 15.Gebhardt (Jelínek), 18.Gebhardt (Rais), 20.Rais (Gebhardt), 20.Gebhardt (Rais), 25.Gebhardt - 24.Sádlo (Myšík D.)
tresty : Myšík M. (DES) 2 min

 

6.turnaj 29.11.09
SOKOL BÍLINA : FÉNIX KRUPKA     2:5 (0:3,2:0,0:2)
branky a asistence : 12.Eisner (Gebhardt), 17.Jelínek (Zenker K.) - 3.Pícha (Bím), 5.Láska, 10.Láska (Mikšovský), 27.Růžička D. (Kočiš), 28.Bím
tresty : Jelínek (BÍL) 2 min
TJ HCL : SOKOL BÍLINA     3:2 po nájezdech (0:1,2:0,0:1,1:0)
branky a asistence : 14.Klemeš, 16.Štěpánek Pe., nájezd Fišer - 8.Gebhardt, 23.Gebhardt (Drégr)
tresty : tým BÍL 2 min, Drégr (BÍL) 2 min

 

5.turnaj 22.11.09
BAD BOYS : SOKOL BÍLINA     3:6 (1:2,1:3,1:1)
branky a asistence : 9.Voženílek, 18.Ligda, 25.Slach (Vondráček) - 3.Gebhardt (Jelínek), 4.Eisner (Zenker K.), 12.Beránek (Gebhardt), 13.Rais (Gebhardt), 19.Gebhardt (Rais), 22.Nedbálek (Eisner)
tresty : -
SOKOL BÍLINA : FBC PUPÍCI MOST     3:7 (1:3,1:2,1:2)
branky a asistence : 2.Rais (Gebhardt), 15.Zenker K. (Eisner), 24.Beránek (Rais) - 5.Mayer (Baxa), 6.Jelínek (Valoušek), 8.Hrvol (Valoušek), 14.Hrvol (Valoušek), 19.Baxa (Jelínek), 21.Jelínek, 28.Baxa (Mayer)
tresty : Gebhardt (BÍL) 2 min

 

4.turnaj 31.10.09
SOKOL BÍLINA : KOZLÍCI     7:3 (1:0,3:1,3:2)
branky a asistence : 3.Gebhardt (Habětínek), 14.Eisner (Beránek), 15.Gebhardt (Czipsczirsch), 17.Beránek (Czipsczirsch), 27.Zenker K. (Gebhardt),28.Beránek (Eisner), 30.Habětínek (Gebhardt) - 16.Líska (Riedl), 22.Líska (Špulák), 29.Hisem Mir. (Horáček)
tresty : -
SOKOL BÍLINA : FBC ROŠŤÁCI     6:2 (1:2,3:0,2:0)
branky a asistence : 6.Czipsczirsch, 12.Habětínek (Chaloupka), 16.Eisner (Gebhardt), 20.Habětínek (Eisner), 25.Zenker K., 30.Eisner - 2.Tölg (Duchoslav), 4.Tölg
tresty : -

 

3.turnaj 10.10.09
SOKOL BÍLINA : SPORT KRUPKA     2:5 (0:1,1:2,1:2)
branky a asistence : 15.Rais, 26.Eisner - 8.Prášek (Syryčanský), 16.Syryčanský, 20.Ludvík (Syryčanský), 21.Prášek (Ludvík), 30.Prášek (Syryčanský)
tresty : -
PHANTOMS : SOKOL BÍLINA     2:2 (0:1,1:0,1:1)
branky a asistence : 14.Coufal (Hadraba), 30.Lafek (Secký) - 3.Gebhardt (Polák), 26.Drégr (Gebhardt)
tresty : Secký (PHA) 2 min

 

2.turnaj 27.9.09
ALKOHOLICS UL : SOKOL BÍLINA     0:5 kontumačně
branky a asistence :
tresty :
SOKOL BÍLINA : LEGENDY ÚSTÍ     6:1 (2:0,2:1,2:0)
branky a asistence : 1.Eisner (Habětínek), 3.Eisner, 13.Habětínek (Zenker K.), 20.Nedbálek (Gebhardt), 24.Drégr (Gebhardt), 27.Gebhardt (Vasko) - 25.Hošek (Čihák)
tresty : tým Legendy, Svoboda (LEG) 2 min

 

1.turnaj 6.9.09
SLOVAN CHABAŘOVICE : SOKOL BÍLINA     2:6 (0:0,1:2,1:4)
branky a asistence : 19.Sehrig (Čáp), 22.Sehrig - 14.Zenker K. (Eisner), 20.Vasko (Gebhardt), 24.Habětínek (Gebhardt), 25.Beránek (Eisner), 30.Gebhardt (Vasko), 30.Gebhardt (Drégr)
tresty : -
SOKOL BÍLINA : FBC DESILLUSION 07     5:2 (2:1,2:0,1:1)
branky a asistence : 4.Gebhardt (Drégr), 10.Polák (Drégr), 17.Habětínek (Beránek), 18.Habětínek), 30.Zenker K. (Drégr) - 6.Myšík M., 27.Maule (Myšík M.)
tresty : Myšík M. (DES) 4 min


Komentování ukončeno
Krupská florbalová liga
Stránky Krupské ligy
http://kfl.sklub.cz

RYCHLO INFO SERVIS


FLORBAL od úterý 25.9.2018

Pište se na tréninky

 

NEJNOVĚJŠÍ VZKAZY

  • Fórum - žáci (6)
    Monika Knotková napsal: Dobrý den,můj 7-tý syn chce hrát fl... [Více]
  • Fórum (12)
    Bery napsal: Děkujeme za ukázku naší nemohoucnosti ☺.... [Více]
  • Fórum (12)
    Sykyzz napsal: Kompilace zákroků aneb co neprošlo za brankov... [Více]
  • Fórum (12)
    Sykyzz napsal: Další část (druhá)... https://yo... [Více]
  • Fórum (12)
    Sykyzz napsal: Čus, přikládám odkaz na video z posledn... [Více]

ANKETA

Chceme hrát zase nějakou soutěž?
Ano. Jakoukoliv.
 
60,0%
Krupskou ligu.
 
20,0%
Ne. Už radši ne.
 
0,0%
Jen nějakou domácí Bílinskou ligu. (... až jí Kecoš založí)
 
20,0%

Počet hlasování: 5
| Zobrazit hlasování |






Hlavní stránka | Kontakt | Archiv | RSS
Bery ©  | Vytvořilo SvaBe Media