Hlavní stránka Kontakt Archiv Log in
neděle, 20. října, 2019


KFL 2012/13

vložil Bery - 5. září 2012 18:31


Sezóna 2012/13

KONEČNÉ POŘADÍ KFL 2011/2012

1.  SPORT KRUPKA  

2.  FBC KANEC

3.  GREEN POWER 2010 

4.  SOKOL BÍLINA

 

Tabulka KFL - základní část 2012/13

 P  Tým Z V VSN R PSN P SK B
skupina 1.-8.místo
1.  Sport Krupka 24 23 0 1 0 0 163:47 70
2.  FBC Kanec 24 17 0 2 1 4 125:60 54
3.  (NE)Alko Team Teplice 24 15 1 1 0 7 77:73 48
4.  Sokol Bílina 24 15 0 2 0 7 130:79 47
5.  Fénix Krupka 24 13 1 2 0 8 109:78 43
6.  Phantoms 24 13 0 0 1 10 82:94 40
7.  Green Power 2010 24 11 2 1 0 10 94:78 38
8.  Levná nafta 24 10 0 0 2 12 65:81 32
skupina 9.-18.místo
9.  Snipers Teplice 26 13 1 2 2 8 79:66 45
10.  Legendy Ústí 26 13 0 1 1 11 96:114 41
11.  Bylo nás pět 26 12 0 2 2 10 97:78 40
12.  Jiný tým 26 8 4 2 2 10 72:77 36
13.  FBC Vipers Most 26 10 1 0 0 15 91:86 32
14.  1.FIBR Team Teplice 26 8 1 0 2 15 69:96 28
15.  FBC Desillusion 07 26 7 2 1 0 16 51:101 26
16.  Florbal Dubí 26 6 2 1 0 17 58:123 23
17.  FBC Teplice Juniors 26 4 1 2 1 18 57:114 17
18.  FBK Ještěři Louny 26 1 1 0 3 21 44:114 8
LEGENDA: Z - zápasy, V - vítězství, VSN - V po nájezdech, R - remíza, PSN - P po nájezdech, P-prohra, SK - skóre, B- body, * jistá účast v play-off


O 3.místo 20.4.2013
Sokol Bílina : Green Power 2010     2:5 (2:1,0:3,0:1)
B+A: 5.Beránek (Zenker), 10.Zenker (Chaloupka) - 7.Monzer (Kučera), 12.Ledvina (Štěpánek Pe.), 16.Štěpánek Pe. (Ledvina), 17.Ledvina (Kučera), 29.Ledvina (Skála)
tresty: - 
stav série 0:1

Sokol Bílina : Green Power 2010     2:6 (1:1,0:1,1:4)
B+A: 5.Gebhardt (Zenker), 24.Zenker (Gebhardt) - 8.Ledvina, 15.Skála (Štěpánek Pe.), 25.Štěpánek Pe. (Monzer), 25.Štěpánek Pe. (Monzer), 26.Ledvina (Kučera), 30.Monzer (Kučera)
tresty: Zenker 2 min - Štěpánek Pe. 2 min 
konečný stav série 0:2

Semifinále play-off 7.4.13
FBC Kanec : Sokol Bílina     2:6 (0:3,1:1,1:2)
B+A: 13.Šulc (Čapek), 24.Řeháček (Djuranovič) - 1.Rais (Tölg), 5.Gebhardt (tr.střílení), 10.Fišer (Gebhardt), 14.Gebhardt (Fišer), 23.Tölg (Rais), 26.Fišer (Gebhardt)
tresty: Nedbálek, Fišer (oba BIL) oba 2 min
stav série 0:1

FBC Kanec : Sokol Bílina     4:2 (0:0,2:2,2:0)
B+A: 12.Djuranovič (Vlášek), 13.Djuranovič, 25.Řeháček, 30.Vlášek (Djuranovič) - 11.Folejtar (Gebhardt), 16.Fišer
tresty: Vlášek, Djuranovič, Hejný (všichni KAN), všichni 2 min
stav série 1:1

FBC Kanec : Sokol Bílina     9:0 (4:0,2:0,3:0)
B+A: 2.Djuranovič (Řeháček), 5.Šulc (Řeháček), 8.Djuranovič (Řeháček), 10.Řeháček (Vlášek), 13.Djuranovič (Řeháček), 20.Čapek (Djuranovič), 27.Rubáš (Čapek), 28.Řeháček (Djuranovič), 29.Harant (Rubáš)
tresty: Fišer, Rais (oba BIL) oba 2 min
konečný stav série 2:1

 

Čtvrtfinále play-off 30.3.13
Sokol Bílina : Levná nafta     3:6 (2:2,1:1,0:3)
B+A: 4.Fišer, 5.Beránek (Votava), 19.Gebhardt (Fišer) - 6.Čížek (Bednařík), 10.Raškov (Čížek), 19.Raškov (Čížek), 22.Raškov (Čížek), 29.Čížek (Raškov), 30.Čížek (Bednařík)
tresty: -
stav série 0:1


Sokol Bílina : Levná nafta     5:1 (2:0,0:1,3:0)
B+A: 3.Tölg, 7.Fišer (Folejtar), 21.Fišer (Gebhardt), 22.Fišer (Beránek), 26.Fišer (Tölg) - 12.Kočkoš (Michal)
tresty: Valoušek (NAF) 2 min
stav série 1:1


Sokol Bílina : Levná nafta     3:2 po prodloužení (1:1,1:1,0:0,1:0)
B+A: 4.Beránek (Gebhardt), 6.Fišer (Zenker), 34.Tölg (Gebhardt) - 2.Čížek (Kočkoš), 19.Raškov (tr.střílení)
tresty: Fišer 2 min - Michal 4 min, Bednařík 4 min, Raškov, Valoušek oba 2 min
konečný stav série 2:1


Osmifinále play-off 16.-17.3.13
Sokol Bílina : FBC Vipers Most     7:2 (3:0,2:1,2:1) 
B+A: 7.Gebhardt (Fišer), 9.Fišer (Gebhardt), 10.Zenker, 13.Gebhart (Beránek), 20.Beránek (Rais), 25.Gebhardt (Fišer), 27.Gebhardt (Fišer) - 20.Kraus (č.16), 30.Rybář (č.16)
tresty: Nedbálek 2 min - Matějovic 2+10min, König 2 min
stav série 1:0

Sokol Bílina : FBC Vipers Most     8:1 (3:0,3:0,2:1) 
B+A: 2.Fišer (Gebhardt), 4.Nedbálek (Tölg), 9.Beránek (Nedbálek), 13.Tolg (Rais), 19.Fišer (Gebhardt), 20.Rais, 24.Zenker (Fišer), 30.Beránek - 25.Kraus (Rybář)
tresty: Zenker, Fišer (oba BIL) oba 2 min
konečný stav série 2:0


 

15.turnaj 16.2.2013
Sokol Bílina : Phantoms     6:5 (2:1,2:2,2:2)
B+A: 3.Gebhardt (Beránek), 8.Gebhardt (Tölg), 12.Tölg (Vasko), 17.Gebhardt (Folejtar), 27.Gebhardt (Chaloupka), 30.Beránek (Gebhardt) - 5.Lafek, 15.Coufal, 16.Vacek (Coufal), 21.Lafek (Vacek), 24.Lafek (Vokáč)
tresty: Vasko, Zenker oba 2 min - Vokáč 2 min


Sokol Bílina : FBC Kanec     3:6 (1:3,2:0,0:3)
B+A: 5.Chaloupka (Vasko), 13.Gebhardt, 20.Tölg (Gebhardt) - 2.Vlášek (Řeháček), 4.Hejný (Djuranovič), 7.Djuranovič (Vlášek), 26.Hejný (Řeháček), 27.Řeháček (Djuranovič), 29.Djuranovič (Řeháček)
tresty: Zenker 4 min, Gebhardt, Beránek oba 2 min - Vlášek, Řeháček, Hejný všichni 2 min

Fénix Krupka : Sokol Bílina     8:6 (4:2,0:2,4:2)
B+A: 4.Vyskočil (Pícha), 5.JHanauer (Láska), 6.Láska (Hanauer), 9.Láska (tr.střílení), 22.Vyskočil (Láska), 23.Vyskočil (Hanauer), 29.Vyskočil (Láska), 30.Hanauer (Vyskočil) - 7.Gebhardt (Zenker), 9.Gebhardt (Grušovský), 12.Gebhardt, 17.Tölg (č.3), 24.Chaloupka (Gebhardt), 28.Zenker (Gebhardt)
tresty: Zenker (BIL) 2 min



12.turnaj 26.1.2013
Green Power 2010 : Sokol Bílina     2:5 (1:1,1:2,0:2)
B+A: 10.Skála (Piták), 15.Štěpánek Pe. (Jelínek) - 4.Beránek (Gebhardt), 13.Folejtar (Gebhardt), 17.Zenker (Gebhardt), 21.Folejtar, 29.Beránek
tresty: -

(NE)Alko Team : Sokol Bílina     4:4 (0:1,3:1,1:2)
B+A: 13.Fiala, 19.Fiala (Valter), 20.Soukup, 28.Saleh - 7.Tölg, 15.Tölg (Gebhardt), 24.Beránek (Vasko), 25.Gebhardt (Zenker)
tresty: Folejtar 4 min, Gebhardt 2 min (oba BIL)

10.turnaj 5.1.2013
Sport Krupka : Sokol Bílina     6:3 (2:1,1:1,3:1)
B+A: 3.Syryčanský (Jirava), 3.Jirava (Koník), 18.Nergl (Vojta), 21.Vojta, 27.Hammerschmied (Svoboda), 30.Svoboda (Koník) - 9.Gebhardt, 19.Chaloupka (Folejtar), 29.Beránek
tresty: Vojta (SPO) 4 min

Levná nafta : Sokol Bílina     0:5 kontumačně
B+A: -
tresty: -

 

9.turnaj 22.12.2012
Levná nafta : Sokol Bílina     1:7 (1:2,0:2,0:3)
B+A: 1.Michal (Bednařík) - 4.Gebhardt (Fišer), 10.Fišer (Gebhardt), 13.Tölg (Eisner), 20.Fišer (Gebhardt), 22.Tölg. 23.Gebhardt (Zenker), 28.Fišer (Gebhardt)
tresty: -

Bylo nás pět : Sokol Bílina     5:3 (2:0,1:2,2:1)
B+A: 9.Pohl, 10.Pohl (Novák), 18.Pohl (Růžička), 23.Štěpánek Pa. (Pohl), 30.Lantora - 11.Gebhardt (Fišer), 18.Gebhardt (Fišer), 23.Beránek
tresty: -


8.turnaj 15.12.2012

Sokol Bílina : FBK Ještěři Louny     7:2 (2:0,1:2,4:0)
B+A: 3.Volák (Tölg), 4.Vasko (Gebhardt), 16.Tölg, 22.Gebhardt (tr.střílení), 22.Gebhardt (Nedbálek), 24.Vasko (Gebhardt), 28.Gebhardt (Volák) - 14.Lindner (Macháček), 19.Cimer (Cesar)
tresty: Žížák P. (LOU) 2 min


Sokol Bílina : Legendy Ústí     5:4 (1:1,1:3,3:0)

B+A: 5.Vasko (Nedbálek), 11.Zenker (Tölg), 21.Vasko (Zenker), 24.Nedbálek (Gebhardt), 25.Zenker (Gebhardt) - 7.Petera (Haase), 18.Haase (Petera), 19.Haase, 20.Petera (Haase)
tresty: -

7. turnaj - volno

6.turnaj 13.10.2012
Sokol Bílina : Fénix Krupka     5:2 (1:1,2:0,2:1)
B+A : 5.Fišer (Gebhardt), 14.Gebhardt (Folejtar), 17.Fišer (Gebhardt), 27.Nedbálek (Zenker), 30.Chaloupka (Nedbálek)
tresty: Zenker 2 min - Trampota, Pícha oba 2 min

Sokol Bílina : Sport Krupka     3:5 (2:2,1:1,0:2)
B+A : 6.Gebhardt (Fišer), 7.Beránek (Zenker), 11.Tölg (Nedbálek) - 5.Svoboda (Koník), 10.Vojta (Grosse), 18.Koník (Svoboda), 24.Stummer (Vojta), 30.Grosse (Stummer)
tresty: Fišer (BIL) 2 min


5.turnaj 28.9.2012
Sokol Bílina : Green Power 2010     5:2 (2:0,0:1,3:1)
B+A: 1.Fišer, 10.Nedbálek (Rais), 23.Folejtar, 23.Fišer (Gebhardt), 30.Gebhardt – 12.Libecajt (Jelínek), 26.Jelínek (Libecajt)
tresty:-

Sokol Bílina : FBC Vipers Most     6:5 (2:1,2:1,2:3)
B+A: 5.Zenker (Gebhardt), 7.Nedbálek (Folejtar), 16.Fišer (Gebhardt), 20.Zenker (Rais), 21.Gebhardt (Fišer), 26.Nedbálek (Fišer) – 9.Drtina (Skála), 11.Pavlů (Jirkovský), 21.Drtina, 28.Pavlů, 29.Kraus (Pavlů)
tresty: Fišer (BIL) 2 min

 

4.turnaj 22.9.2012
Sokol Bílina : Snipers Teplice     6:2 (3:1,2:0,1:1)
B+A: 4.Fišer, 4.Rais (Beránek), 7.Beránek (Fišer), 13.Fišer (Gebhardt), 19.Rais (Fišer), 22.Beránek - 7.Jarosil (Betka), 22.Ševcovic L.
tresty: Fišer, Gebhardt, Beránek všichni 2 min - Kršně T., Žižka oba 2 min

Sokol Bílina : Phantoms     6:4 (3:1,1:2,2:1)
B+A: 2.Gebhardt (Fišer), 6.Tölg (Gebhardt), 7.Beránek (Rais), 15.Fišer (Gebhardt), 27.Zenker (Tölg), 27.Zenker (Rais) - 7.Král (Coufal), 12.Lafek (Čech), 14.Lafek, 29.Lafek (Vacek)
tresty: Tölg (BIL) 2 min


3.turnaj 16.9.2012

(NE)Alko Team : Sokol Bílina     4:1 (2:0,0:0,2:1)
B+A: 5.Soukup (Valter), 6.Secký M. (Fiala), 27.Fiala, 30.Fiala (Krišal) - 26.Fišer
tresty: Folejtar, Tölg (oba BIl) oba 2 min

FBC Teplice Juniors : Sokol Bílina     2:12 (0:5,0:2,2:5)
B+A: 25.Jahodář (Komárek), 30.Komárek (Čelonk) - 4.Gebhardt (Fišer), 5.Eisner (Gebhardt), 7.Gebhardt (Fišer), 9.Folejtar (Gebhardt), 10.Folejtar (Fišer), 14.Fišer (Folejtar), 18.Gebhardt (Folejtar), 24.Beránek (Gebhardt), 27.Tölg (Gebhardt), 28.Beránek (Gebhardt), 29.Gulik (Fišer), 30.Fišer (Gebhardt)
tresty: -


2.turnaj 8.9.2012

Florbal Dubí : Sokol Bílina     1:11 (0:2,0:6,1:3)
B+A: 30.Brůha (Růžička) - 6.Tölg, 9.Beránek (Gebhardt), 11.Gebhardt, 14.Gebhardt, 15.Fišer (Gebhardt), 16.Fišer (Gebhardt), 19.Tolg (Czipsczirsch), 20.Fišer, 23.Czipsczirsch (Zenker), 25.Fišer, 28.Fišer (Gebhardt)
tresty: Beránek, Gebhardt (oba BIL) oba 2 min

Jiný tým : Sokol Bílina     2:1 (1:0,1:0,0:1)
B+A: 5.Becher, 20.Majer - 21.Beránek
tresty: Becher (JIN) 2 min

Sokol Bílina : 1.FIBR Team Teplice     6:1 (1:0,2:0,3:1)
B+A: 8.Gebhardt (Beránek), 14.Gebhardt (Fišer), 17.Fišer, 23.Zenker, 26.Fišer (Gebhardt), 28.Fišer - 30.Jáně
tresty: -

 

1.turnaj 2.9.2012
Sokol Bílina : FBC Kanec 5:5 (2:1,0:2,3:2)
B+A: 8.Fišer (Gebhardt), 10.Gebhardt (Folejtar), 23.Gebhardt (Fišer), 23.Rais (Beránek), 30.Gebhardt - 4.Djuranovič (Šulc), 12.Vlášek (Djuranovič), 17.Djuranovič (Řeháček), 26.Djuranovič (Řeháček), 30.Djuranovič (Řeháček)
tresty: Vlášek (KAN) 2 min

Sokol Bílina : FBC Desillusion 07 9:1 (3:0,5:0,1:1)
B+A: 4.Tölg (Rais), 7.Beránek (Rais), 9.Gebhardt (Fišer), 11.Nedbálek (Fišer), 12.Tölg (Beránek), 13.Tölg (Zenker K.), 18.Nedbálek (Gebhardt), 20.Rais (Beránek), 27.Gebhardt (Fišer) - 25.Carda (Tomšů)
tresty: Vaněk (DES) 2 min

 

 


Komentování ukončeno
Krupská florbalová liga
Stránky Krupské ligy
http://kfl.sklub.cz

RYCHLO INFO SERVIS


FLORBAL od úterý 25.9.2018

Pište se na tréninky

 

NEJNOVĚJŠÍ VZKAZY

  • Fórum - žáci (6)
    Monika Knotková napsal: Dobrý den,můj 7-tý syn chce hrát fl... [Více]
  • Fórum (12)
    Bery napsal: Děkujeme za ukázku naší nemohoucnosti ☺.... [Více]
  • Fórum (12)
    Sykyzz napsal: Kompilace zákroků aneb co neprošlo za brankov... [Více]
  • Fórum (12)
    Sykyzz napsal: Další část (druhá)... https://yo... [Více]
  • Fórum (12)
    Sykyzz napsal: Čus, přikládám odkaz na video z posledn... [Více]

ANKETA

Chceme hrát zase nějakou soutěž?
Ano. Jakoukoliv.
 
60,0%
Krupskou ligu.
 
20,0%
Ne. Už radši ne.
 
0,0%
Jen nějakou domácí Bílinskou ligu. (... až jí Kecoš založí)
 
20,0%

Počet hlasování: 5
| Zobrazit hlasování |






Hlavní stránka | Kontakt | Archiv | RSS
Bery ©  | Vytvořilo SvaBe Media