Sezóna 2012/13
KONEČNÉ POŘADÍ KFL 2011/2012
1. SPORT KRUPKA
2. FBC KANEC
3. GREEN POWER 2010
4. SOKOL BÍLINA
Tabulka KFL - základní část 2012/13
P |
Tým |
Z |
V |
VSN |
R |
PSN |
P |
SK |
B |
skupina 1.-8.místo |
1. |
Sport Krupka |
24 |
23 |
0 |
1 |
0 |
0 |
163:47 |
70 |
2. |
FBC Kanec |
24 |
17 |
0 |
2 |
1 |
4 |
125:60 |
54 |
3. |
(NE)Alko Team Teplice |
24 |
15 |
1 |
1 |
0 |
7 |
77:73 |
48 |
4. |
Sokol Bílina |
24 |
15 |
0 |
2 |
0 |
7 |
130:79 |
47 |
5. |
Fénix Krupka |
24 |
13 |
1 |
2 |
0 |
8 |
109:78 |
43 |
6. |
Phantoms |
24 |
13 |
0 |
0 |
1 |
10 |
82:94 |
40 |
7. |
Green Power 2010 |
24 |
11 |
2 |
1 |
0 |
10 |
94:78 |
38 |
8. |
Levná nafta |
24 |
10 |
0 |
0 |
2 |
12 |
65:81 |
32 |
skupina 9.-18.místo |
9. |
Snipers Teplice |
26 |
13 |
1 |
2 |
2 |
8 |
79:66 |
45 |
10. |
Legendy Ústí |
26 |
13 |
0 |
1 |
1 |
11 |
96:114 |
41 |
11. |
Bylo nás pět |
26 |
12 |
0 |
2 |
2 |
10 |
97:78 |
40 |
12. |
Jiný tým |
26 |
8 |
4 |
2 |
2 |
10 |
72:77 |
36 |
13. |
FBC Vipers Most |
26 |
10 |
1 |
0 |
0 |
15 |
91:86 |
32 |
14. |
1.FIBR Team Teplice |
26 |
8 |
1 |
0 |
2 |
15 |
69:96 |
28 |
15. |
FBC Desillusion 07 |
26 |
7 |
2 |
1 |
0 |
16 |
51:101 |
26 |
16. |
Florbal Dubí |
26 |
6 |
2 |
1 |
0 |
17 |
58:123 |
23 |
17. |
FBC Teplice Juniors |
26 |
4 |
1 |
2 |
1 |
18 |
57:114 |
17 |
18. |
FBK Ještěři Louny |
26 |
1 |
1 |
0 |
3 |
21 |
44:114 |
8 |
LEGENDA: Z - zápasy, V - vítězství, VSN - V po nájezdech, R - remíza, PSN - P po nájezdech, P-prohra, SK - skóre, B- body, * jistá účast v play-off |
O 3.místo 20.4.2013
Sokol Bílina : Green Power 2010 2:5 (2:1,0:3,0:1)
B+A: 5.Beránek (Zenker), 10.Zenker (Chaloupka) - 7.Monzer (Kučera), 12.Ledvina (Štěpánek Pe.), 16.Štěpánek Pe. (Ledvina), 17.Ledvina (Kučera), 29.Ledvina (Skála)
tresty: -
stav série 0:1
Sokol Bílina : Green Power 2010 2:6 (1:1,0:1,1:4)
B+A: 5.Gebhardt (Zenker), 24.Zenker (Gebhardt) - 8.Ledvina, 15.Skála (Štěpánek Pe.), 25.Štěpánek Pe. (Monzer), 25.Štěpánek Pe. (Monzer), 26.Ledvina (Kučera), 30.Monzer (Kučera)
tresty: Zenker 2 min - Štěpánek Pe. 2 min
konečný stav série 0:2
Semifinále play-off 7.4.13
FBC Kanec : Sokol Bílina 2:6 (0:3,1:1,1:2)
B+A: 13.Šulc (Čapek), 24.Řeháček (Djuranovič) - 1.Rais (Tölg), 5.Gebhardt (tr.střílení), 10.Fišer (Gebhardt), 14.Gebhardt (Fišer), 23.Tölg (Rais), 26.Fišer (Gebhardt)
tresty: Nedbálek, Fišer (oba BIL) oba 2 min
stav série 0:1
FBC Kanec : Sokol Bílina 4:2 (0:0,2:2,2:0)
B+A: 12.Djuranovič (Vlášek), 13.Djuranovič, 25.Řeháček, 30.Vlášek (Djuranovič) - 11.Folejtar (Gebhardt), 16.Fišer
tresty: Vlášek, Djuranovič, Hejný (všichni KAN), všichni 2 min
stav série 1:1
FBC Kanec : Sokol Bílina 9:0 (4:0,2:0,3:0)
B+A: 2.Djuranovič (Řeháček), 5.Šulc (Řeháček), 8.Djuranovič (Řeháček), 10.Řeháček (Vlášek), 13.Djuranovič (Řeháček), 20.Čapek (Djuranovič), 27.Rubáš (Čapek), 28.Řeháček (Djuranovič), 29.Harant (Rubáš)
tresty: Fišer, Rais (oba BIL) oba 2 min
konečný stav série 2:1
Čtvrtfinále play-off 30.3.13
Sokol Bílina : Levná nafta 3:6 (2:2,1:1,0:3)
B+A: 4.Fišer, 5.Beránek (Votava), 19.Gebhardt (Fišer) - 6.Čížek (Bednařík), 10.Raškov (Čížek), 19.Raškov (Čížek), 22.Raškov (Čížek), 29.Čížek (Raškov), 30.Čížek (Bednařík)
tresty: -
stav série 0:1
Sokol Bílina : Levná nafta 5:1 (2:0,0:1,3:0)
B+A: 3.Tölg, 7.Fišer (Folejtar), 21.Fišer (Gebhardt), 22.Fišer (Beránek), 26.Fišer (Tölg) - 12.Kočkoš (Michal)
tresty: Valoušek (NAF) 2 min
stav série 1:1
Sokol Bílina : Levná nafta 3:2 po prodloužení (1:1,1:1,0:0,1:0)
B+A: 4.Beránek (Gebhardt), 6.Fišer (Zenker), 34.Tölg (Gebhardt) - 2.Čížek (Kočkoš), 19.Raškov (tr.střílení)
tresty: Fišer 2 min - Michal 4 min, Bednařík 4 min, Raškov, Valoušek oba 2 min
konečný stav série 2:1
Osmifinále play-off 16.-17.3.13
Sokol Bílina : FBC Vipers Most 7:2 (3:0,2:1,2:1)
B+A: 7.Gebhardt (Fišer), 9.Fišer (Gebhardt), 10.Zenker, 13.Gebhart (Beránek), 20.Beránek (Rais), 25.Gebhardt (Fišer), 27.Gebhardt (Fišer) - 20.Kraus (č.16), 30.Rybář (č.16)
tresty: Nedbálek 2 min - Matějovic 2+10min, König 2 min
stav série 1:0
Sokol Bílina : FBC Vipers Most 8:1 (3:0,3:0,2:1)
B+A: 2.Fišer (Gebhardt), 4.Nedbálek (Tölg), 9.Beránek (Nedbálek), 13.Tolg (Rais), 19.Fišer (Gebhardt), 20.Rais, 24.Zenker (Fišer), 30.Beránek - 25.Kraus (Rybář)
tresty: Zenker, Fišer (oba BIL) oba 2 min
konečný stav série 2:0
15.turnaj 16.2.2013
Sokol Bílina : Phantoms 6:5 (2:1,2:2,2:2)
B+A: 3.Gebhardt (Beránek), 8.Gebhardt (Tölg), 12.Tölg (Vasko), 17.Gebhardt (Folejtar), 27.Gebhardt (Chaloupka), 30.Beránek (Gebhardt) - 5.Lafek, 15.Coufal, 16.Vacek (Coufal), 21.Lafek (Vacek), 24.Lafek (Vokáč)
tresty: Vasko, Zenker oba 2 min - Vokáč 2 min
Sokol Bílina : FBC Kanec 3:6 (1:3,2:0,0:3)
B+A: 5.Chaloupka (Vasko), 13.Gebhardt, 20.Tölg (Gebhardt) - 2.Vlášek (Řeháček), 4.Hejný (Djuranovič), 7.Djuranovič (Vlášek), 26.Hejný (Řeháček), 27.Řeháček (Djuranovič), 29.Djuranovič (Řeháček)
tresty: Zenker 4 min, Gebhardt, Beránek oba 2 min - Vlášek, Řeháček, Hejný všichni 2 min
Fénix Krupka : Sokol Bílina 8:6 (4:2,0:2,4:2)
B+A: 4.Vyskočil (Pícha), 5.JHanauer (Láska), 6.Láska (Hanauer), 9.Láska (tr.střílení), 22.Vyskočil (Láska), 23.Vyskočil (Hanauer), 29.Vyskočil (Láska), 30.Hanauer (Vyskočil) - 7.Gebhardt (Zenker), 9.Gebhardt (Grušovský), 12.Gebhardt, 17.Tölg (č.3), 24.Chaloupka (Gebhardt), 28.Zenker (Gebhardt)
tresty: Zenker (BIL) 2 min
12.turnaj 26.1.2013
Green Power 2010 : Sokol Bílina 2:5 (1:1,1:2,0:2)
B+A: 10.Skála (Piták), 15.Štěpánek Pe. (Jelínek) - 4.Beránek (Gebhardt), 13.Folejtar (Gebhardt), 17.Zenker (Gebhardt), 21.Folejtar, 29.Beránek
tresty: -
(NE)Alko Team : Sokol Bílina 4:4 (0:1,3:1,1:2)
B+A: 13.Fiala, 19.Fiala (Valter), 20.Soukup, 28.Saleh - 7.Tölg, 15.Tölg (Gebhardt), 24.Beránek (Vasko), 25.Gebhardt (Zenker)
tresty: Folejtar 4 min, Gebhardt 2 min (oba BIL)
10.turnaj 5.1.2013
Sport Krupka : Sokol Bílina 6:3 (2:1,1:1,3:1)
B+A: 3.Syryčanský (Jirava), 3.Jirava (Koník), 18.Nergl (Vojta), 21.Vojta, 27.Hammerschmied (Svoboda), 30.Svoboda (Koník) - 9.Gebhardt, 19.Chaloupka (Folejtar), 29.Beránek
tresty: Vojta (SPO) 4 min
Levná nafta : Sokol Bílina 0:5 kontumačně
B+A: -
tresty: -
9.turnaj 22.12.2012
Levná nafta : Sokol Bílina 1:7 (1:2,0:2,0:3)
B+A: 1.Michal (Bednařík) - 4.Gebhardt (Fišer), 10.Fišer (Gebhardt), 13.Tölg (Eisner), 20.Fišer (Gebhardt), 22.Tölg. 23.Gebhardt (Zenker), 28.Fišer (Gebhardt)
tresty: -
Bylo nás pět : Sokol Bílina 5:3 (2:0,1:2,2:1)
B+A: 9.Pohl, 10.Pohl (Novák), 18.Pohl (Růžička), 23.Štěpánek Pa. (Pohl), 30.Lantora - 11.Gebhardt (Fišer), 18.Gebhardt (Fišer), 23.Beránek
tresty: -
8.turnaj 15.12.2012
Sokol Bílina : FBK Ještěři Louny 7:2 (2:0,1:2,4:0)
B+A: 3.Volák (Tölg), 4.Vasko (Gebhardt), 16.Tölg, 22.Gebhardt (tr.střílení), 22.Gebhardt (Nedbálek), 24.Vasko (Gebhardt), 28.Gebhardt (Volák) - 14.Lindner (Macháček), 19.Cimer (Cesar)
tresty: Žížák P. (LOU) 2 min
Sokol Bílina : Legendy Ústí 5:4 (1:1,1:3,3:0)
B+A: 5.Vasko (Nedbálek), 11.Zenker (Tölg), 21.Vasko (Zenker), 24.Nedbálek (Gebhardt), 25.Zenker (Gebhardt) - 7.Petera (Haase), 18.Haase (Petera), 19.Haase, 20.Petera (Haase)
tresty: -
7. turnaj - volno
6.turnaj 13.10.2012
Sokol Bílina : Fénix Krupka 5:2 (1:1,2:0,2:1)
B+A : 5.Fišer (Gebhardt), 14.Gebhardt (Folejtar), 17.Fišer (Gebhardt), 27.Nedbálek (Zenker), 30.Chaloupka (Nedbálek)
tresty: Zenker 2 min - Trampota, Pícha oba 2 min
Sokol Bílina : Sport Krupka 3:5 (2:2,1:1,0:2)
B+A : 6.Gebhardt (Fišer), 7.Beránek (Zenker), 11.Tölg (Nedbálek) - 5.Svoboda (Koník), 10.Vojta (Grosse), 18.Koník (Svoboda), 24.Stummer (Vojta), 30.Grosse (Stummer)
tresty: Fišer (BIL) 2 min
5.turnaj 28.9.2012
Sokol Bílina : Green Power 2010 5:2 (2:0,0:1,3:1)
B+A: 1.Fišer, 10.Nedbálek (Rais), 23.Folejtar, 23.Fišer (Gebhardt), 30.Gebhardt – 12.Libecajt (Jelínek), 26.Jelínek (Libecajt)
tresty:-
Sokol Bílina : FBC Vipers Most 6:5 (2:1,2:1,2:3)
B+A: 5.Zenker (Gebhardt), 7.Nedbálek (Folejtar), 16.Fišer (Gebhardt), 20.Zenker (Rais), 21.Gebhardt (Fišer), 26.Nedbálek (Fišer) – 9.Drtina (Skála), 11.Pavlů (Jirkovský), 21.Drtina, 28.Pavlů, 29.Kraus (Pavlů)
tresty: Fišer (BIL) 2 min
4.turnaj 22.9.2012
Sokol Bílina : Snipers Teplice 6:2 (3:1,2:0,1:1)
B+A: 4.Fišer, 4.Rais (Beránek), 7.Beránek (Fišer), 13.Fišer (Gebhardt), 19.Rais (Fišer), 22.Beránek - 7.Jarosil (Betka), 22.Ševcovic L.
tresty: Fišer, Gebhardt, Beránek všichni 2 min - Kršně T., Žižka oba 2 min
Sokol Bílina : Phantoms 6:4 (3:1,1:2,2:1)
B+A: 2.Gebhardt (Fišer), 6.Tölg (Gebhardt), 7.Beránek (Rais), 15.Fišer (Gebhardt), 27.Zenker (Tölg), 27.Zenker (Rais) - 7.Král (Coufal), 12.Lafek (Čech), 14.Lafek, 29.Lafek (Vacek)
tresty: Tölg (BIL) 2 min
3.turnaj 16.9.2012
(NE)Alko Team : Sokol Bílina 4:1 (2:0,0:0,2:1)
B+A: 5.Soukup (Valter), 6.Secký M. (Fiala), 27.Fiala, 30.Fiala (Krišal) - 26.Fišer
tresty: Folejtar, Tölg (oba BIl) oba 2 min
FBC Teplice Juniors : Sokol Bílina 2:12 (0:5,0:2,2:5)
B+A: 25.Jahodář (Komárek), 30.Komárek (Čelonk) - 4.Gebhardt (Fišer), 5.Eisner (Gebhardt), 7.Gebhardt (Fišer), 9.Folejtar (Gebhardt), 10.Folejtar (Fišer), 14.Fišer (Folejtar), 18.Gebhardt (Folejtar), 24.Beránek (Gebhardt), 27.Tölg (Gebhardt), 28.Beránek (Gebhardt), 29.Gulik (Fišer), 30.Fišer (Gebhardt)
tresty: -
2.turnaj 8.9.2012
Florbal Dubí : Sokol Bílina 1:11 (0:2,0:6,1:3)
B+A: 30.Brůha (Růžička) - 6.Tölg, 9.Beránek (Gebhardt), 11.Gebhardt, 14.Gebhardt, 15.Fišer (Gebhardt), 16.Fišer (Gebhardt), 19.Tolg (Czipsczirsch), 20.Fišer, 23.Czipsczirsch (Zenker), 25.Fišer, 28.Fišer (Gebhardt)
tresty: Beránek, Gebhardt (oba BIL) oba 2 min
Jiný tým : Sokol Bílina 2:1 (1:0,1:0,0:1)
B+A: 5.Becher, 20.Majer - 21.Beránek
tresty: Becher (JIN) 2 min
Sokol Bílina : 1.FIBR Team Teplice 6:1 (1:0,2:0,3:1)
B+A: 8.Gebhardt (Beránek), 14.Gebhardt (Fišer), 17.Fišer, 23.Zenker, 26.Fišer (Gebhardt), 28.Fišer - 30.Jáně
tresty: -
1.turnaj 2.9.2012
Sokol Bílina : FBC Kanec 5:5 (2:1,0:2,3:2)
B+A: 8.Fišer (Gebhardt), 10.Gebhardt (Folejtar), 23.Gebhardt (Fišer), 23.Rais (Beránek), 30.Gebhardt - 4.Djuranovič (Šulc), 12.Vlášek (Djuranovič), 17.Djuranovič (Řeháček), 26.Djuranovič (Řeháček), 30.Djuranovič (Řeháček)
tresty: Vlášek (KAN) 2 min
Sokol Bílina : FBC Desillusion 07 9:1 (3:0,5:0,1:1)
B+A: 4.Tölg (Rais), 7.Beránek (Rais), 9.Gebhardt (Fišer), 11.Nedbálek (Fišer), 12.Tölg (Beránek), 13.Tölg (Zenker K.), 18.Nedbálek (Gebhardt), 20.Rais (Beránek), 27.Gebhardt (Fišer) - 25.Carda (Tomšů)
tresty: Vaněk (DES) 2 min