Hlavní stránka Kontakt Archiv Log in
pátek, 3. května, 2024

Žáci obsadili na turnaji v Děčíně 3. místo !!!

vložil Trenér - 20. února 2011 10:20

V sobotu  19.02.2011 se zúčastnili mladí sokolíci florbalového turnaje v Děčíně, který pořádal místní Dům dětí a mládeže v Základní škole Vojanova. Sokolíci se byli o body a branky v tomto složení:  Láďa Beneš, Adam Habáň , Jirka Klíma, Pavel Lukášek, Patrik Netáhlo, Daniel Pícha a v brance vše jistil Karel Čáp. Naši sokolíci sehráli celkem tři zápasy s těžkými soupeři. Turnaj se hrál systémem 5+1 v čase 2 x 7 minut na zápas.

Sokolíci získali tento pohár

a taky diplom

Sokolíky reprezentovali: zleva Láďa Beneš, Adam Habáň, Pavel Lukášek, Daniel Pícha, Jirka Klíma, Patrik Netáhlo, dole pod nimi brankář Karel Čáp, nahoře trenér Radek Nedbálek.

V prvním zápase nastoupili proti největšímu favoritovi celého turnaje, týmu domácích ze ZŠ Vojanova. Zápas byl od začátku vyrovnaný a na sokolících byla vidět nervozita, vždyť to byl jejich vůbec první zápas. Ale i tak dali do zápasu vše a bojovali. Po poločase vedli Sokolíci dokonce 2:1, po přestávce se však dopustili několika chyb, způsobených jejich nezkušeností a i když dali do zapásu vše, nakonec prohráli s favoritem 4:2.

Do druhého zápasu nastoupili Sokolíci proti pořádajícímu oddílu DDM Děčín, zápas byl opět vyrovnaný a Sokolíkům se povedlo vsřelit první branku, ta však padla až po uplynutí času první poločasu, tak nebyla rozhodčím uznána. Nicméně to neubralo Sokolíkům elán do druhého poločasu. V tom byl zápas opět vyrovnaný, hra se přelévala z jedné strany na druhou. Soupeřovi se podařilo vstřelil branku a i když na konci Sokolíci sevřeli soupeře na jejich polovině, nepodařilo se jim vstřelit potřebnou branku a zápas nakonec prohráli neštastně 0:1.

Třetím soupeřem v turnaji byl tým ze ZŠ Benešov nad Ploučnicí. Do tohoto zápasu se Sokolíci potřebně vyhecovali a od začátku bylo jasné, kdo je pánem zápasu. Sokolíci postupně soupeři nasázeli 4 branky a vše vzadu jistil bezchybný brankář. Proto nakonec zcela zasloužené zvítězili 4:0.

V celkovém pořadí skončili Sokolíci na krásném 3. místě a proto po zásluze získali pohár a diplom. Nebýt neštastných proher způsobených jejich nezkušeností mohli dopadnout ještě lépe. Pokud na sobě budou nadále pracovat jako doposud, můžeme očekávat že přibude podobných, ne-li větších úspěchů !!

Závěrem bych chtěl poděkovat všem zúčastněným Sokolíkům za jejich výkony!!

Výsledky TJ Sokol Bílina na turnaji:

TJ Sokol Bílina - ZŠ Vojanova Děčín               2:4  (2:1)

TJ Sokol Bílina - DDM Děčín                          0:1  (0:0)

TJ Sokol Bílina - ZŠ Benešov nad Ploučnicí     4:0  (2:0)

Konečné pořadí turnaje:

1. ZŠ Vojanova Děčín

2. DDM Děčín

3. TJ Sokol Bílina

4. ZŠ Benešov nad Ploučnicí

Komentování ukončeno
Krupská florbalová liga
Stránky Krupské ligy

RYCHLO INFO SERVIS

FLORBAL od úterý 25.9.2018

Pište se na tréninky

NEJNOVĚJŠÍ VZKAZY

• Fórum - žáci (6)
    Monika Knotková napsal: Dobrý den,můj 7-tý syn chce hrát fl... [Více]
    Bery napsal: Děkujeme za ukázku naší nemohoucnosti ☺.... [Více]
    Sykyzz napsal: Kompilace zákroků aneb co neprošlo za brankov... [Více]
    Sykyzz napsal: Další část (druhá)... https://yo... [Více]
    Sykyzz napsal: Čus, přikládám odkaz na video z posledn... [Více]

Chceme hrát zase nějakou soutěž?
Ano. Jakoukoliv.

Krupskou ligu.

Ne. Už radši ne.

Jen nějakou domácí Bílinskou ligu. (... až jí Kecoš založí)